Aktualizováno 21.9. 2017 16:18

PŮJDE DO VĚZENÍ? Místo klidného těhotenství čelí rodina velkým problémům s úřady!

Zdroj: TV Nova

Dokureality Malé lásky přináší pohled nejen na emoce a nejkrásnější okamžiky párů, ale také na příběhy jednotlivých rodin. Ten Simony a Lukáše je obzvlášť smutný, ale zároveň plný lásky a podpory. Více starostí a vrásek než velká rodina dělá manželům něco úplně jiného. Jak to ustojí a podpoří se navzájem?

Přehrát poslední díl

Horvathovým se první dcera narodila, když bylo Simoně čerstvých 18 a Lukášovi 17, který je o devět měsíců mladší. Díky tomu si ho také jeho manželka často dobírá. Od té doby se rodina rozrostla o další dvě dcery. Nyní čekají čtvrté dítě a všichni si velmi přejí, aby to byl kluk. Více než radost z miminka ale manžele zaměstnává starost o rodinnou stavební firmu.


Před dvěma lety Horvathovým finanční úřad oznámil, že částka kterou prý “dluží”, se pohybuje okolo 19 miliónů korun. Simona tak do poslední chvíle netušila, že je těhotná, protože nevolnosti příčítala únavě, starostem a stresu. S manželem také vůbec poprvé v životě přemýšleli, zda si dítě nechat. Simonu ze všeho nejvíc děsí představa, že odrodí a manžel jí bude s dětmi navštěvovat ve vězení. Takové řešení by jí určitě způsobilo velkou psychickou újmu. Jako čtyřnásobné mamince by se jí stýskalo nejen po dětech, ale i po manželovi. Navíc by se neměl kdo starat o rodinnou firmu, kterou Simona plánuje vést i po porodu při rodičovské dovolené.

 

Dočká se pár vytouženého syna? Zavřou Simonu za podvod a jak se na celém průběhu porodu podepíše stres a starosti?

 

Na pátý díl dokureality Malé lásky se můžete těšit ve středu 20. září od 21:40 na TV Nova! Osudy rodin sledujte na Nova Plus v online pořadu Jak se vede, malé lásky?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.