Aktualizováno 13.9. 2017 22:54

ANKETA: Který příběh ze 4. dílu Malých lásek vás oslovil nejvíce? Dejte nám vědět!

Malé lásky – Anketa
Zdroj: TV Nova

Ve čtvrtém díle emotivní dokureality Malé lásky se diváci seznámili s novými rodinami a jejich příběhy. Který vás chytil za srdce nejvíce? Dejte nám vědět!

Přehrát poslední díl

Reklama

Kristýna Dykastová a Jakub Mohamed Ali

Porevoluční devadesátá léta byla divoká a Jakub přiznává, že si prošel lecčíms za hranicí zákona. Z gangstera se nakonec stal muzikant. Mladá Kristýna zná svého partnera jako šaramantního a velkorysého muže, který se touží usadit. Během těhotenství se Kristýna v restauraci otrávila zkaženými krevetami.

Na porodním pokoji Ali vtipkoval a snažil se rozptýlit nejen svoji partnerku, ale i přítomné porodní asistentky. Když ale došlo na císařský řez, humor ho opustil a pěkně zbledl...

Malé lásky Kristýna Dykastová a Jakub Mohamed Ali
Zdroj: Nova.cz


Markéta Rubešová a Marek Gaži

Marie a Marek jsou pár s velkým věkovým rozdílem. Čekali prvního společného potomka a velmi se na něj těšili. Markéta už jedno dítě z předchozího vztahu má, Marek se  stal otcem poprvé. Marek je rom, ale vedl vždy příkladný život. K Markétě vzhlíží jako k vyzrálé ženě, které ho vždy přitahovaly.

Markéta strávila několik měsíců ve vězení za daňový podvod. Této životní etapy nejvíce lituje kvůli svému synovi, který její uvěznění nedokázal pochopit.

Malé lásky Markéta Rubešová a Marek Gaži
Zdroj: Nova.cz


Kateřina Š
ebková a Daniel Hájek

Trojnásobná maminka Kateřina celé těhotenství kvůli komplikacím proležela a partner se tak musel starat o rodinu i domácnost. S Danielem se seznámila na dovolené. Zpočátku jí vadil věkový rozdíl a nevyzrálost budoucího partnera. Ten ale dokázal změnit životní styl a získat si její lásku. Přesto čtvrté dítě příliš nechtěla, Daniel ji však přesvědčil a stal se tak ve svém mladém věku otcem. Ač je nastávající tatínek vyučeným řezníkem, bojí se krve a porodu se zpočátku zúčastnit nechtěl.

Malé lásky Kateřina Šebková a Daniel Hájek
Zdroj: Nova.cz

Anketa

ANKETA: Který příběh ze 4. dílu Malých lásek vás nejvíce oslovil? Hlasujte!

Hlasovalo 761 lidí.

Dokureality Malé lásky sledujte každou středu ve 21:40 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.