Publikováno 12. 10. 2017

ANKETA: Který příběh z 8. dílu Malých lásek vás oslovil nejvíce? Dejte nám vědět!

Malé lásky 8díl
Zdroj: Nova.cz

V 8. díle emotivní dokureality Malé lásky se diváci seznámili s párem, který už v dítě ani nedoufal, maminkou, která přijela rodit s dulou, a mladými rodiči, kteří měli obavu, zda se dokážou finančně postarat o dítě...

Přehrát poslední díl

Rodina Jany Boháčkové a Pavla Kokeše

Příběh Jany Boháčkové a Pavla Kokeše je jako z červené knihovny. Jana a Petr se do sebe zamilovali v pozdějším věku a jejich dospělé děti s nimi proto nekomunikují. Partnerce lékaři před 28 lety oznámili, že je neplodná. Teď se stal zázrak a narodilo se jim krásné miminko.

Malé lásky Jana Boháčková a Pevel Kokeš - 9
Zdroj: Nova.cz


 

Rodina Renaty Bušové

Renata už měla za sebou jeden porod, na který nevzpomíná zrovna v dobrém. Tentokrát se rozhodla, že si situaci pojistí a porod si náležitě užije, aby se jí ve spojitosti s tímto tématem v budoucnu vybavovaly jen hezké vzpomínky. Na porodní pokoj si přivedla vlastní porodní asistentku – dulu, která je jednou z možných alternativ. Ta nastávající dvojnásobnou maminku podpořila, uvolnila a byla jí po celou dobu nápomocna. Manžel s jejím rozhodnutím neměl problém a se záležitostmi kolem porodu nechal své ženě volnou ruku. 

Malé lásky - Renata Bušová do porodnice přichází s porodní dulou - 1
Zdroj: TV Nova

 

Rodina Terezy Horňákové a Jindřicha Káchy

Tereza s Jindrou spolu chodí už téměř čtyři roky, tedy od Tereziných patnácti let. Poté, co pár zjistil, že čeká potomka, bylo jednou z možností, řešit situaci potratem. Jednoznačně se ale shodli na tom, že si dítě nechá. Protože Jindra zahání každý víkend chmury a tíhu pracovního procesu po hospodách, jeho partnerka doufá, že jim oběma dítě změní život a finance, které by utratili v hospodě, ušetří pro rodinu.

Malé lásky Tereza Horňáková a Jindřich Kácha - 7
Zdroj: Nova.cz


 
 

Anketa

ANKETA: Který příběh z 8. dílu Malých lásek vás nejvíce oslovil? Hlasujte!

Hlasovalo 296 lidí.

 


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.