Aktualizováno 8.10. 2017 10:50

CO V TV NEBYLO: Slíbila, že už rodit nebude. Proč se Mirka bála oznámit, že je potřetí těhotná?

Zdroj: TV Nova

Příběh fotbalové rodinky Švábových ze sedmého dílu Malé lásky jistě dobře znáte! Roli otce u porodu hravě zastoupil děda. V bonusovém videu Mirka srovnává své dva porody a prozrazuje, proč se bála oznámit, že čeká třetí dítě.

Přehrát poslední díl

 

Mirka s Lukášem jsou hrdí rodiče dvou malých kluků a jedné roztomilé princezny. Pro Mirky manžela Lukáše, který je velkým fotbalovým fanouškem pražské Sparty, byl první porod takovým zážitkem, který si očividně již nechtěl zopakovat. Naštěstí našla Mirka oporu ve svém otci, který partnera hravě zastoupil už při druhém porodu. „Ty kontrakce byly silnější než u prvního porodu. Tam jsem dědovi slíbila, že už to je naposled, “ prozradila.

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi - 5
Zdroj: Nova.cz

Touha po holčičce ale byla silnější a Mirka, která se od dětství, stejně jako celá její rodina, pohybuje ve fotbalovém prostředí, to pět let po druhém porodu riskla a doufala, že se nenarodí třetí kluk.

Mirky tatínek, který svým mladistvým vzhledem zmátl nejednu sestřičku a asistentku na porodním příjmu, neměl s asistencí při porodech sebemenší problém. Nakonec vše dopadlo podle Mirky tužeb a vytoužené holčičky se dočkala! Více se dozvíte ve videu.

 

Další díl dokureality Malé lásky sledujte ve středu 11. 10. od 21:30 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.