Aktualizováno 7.10. 2017 14:52

CO V TV NEBYLO: Ona byla zoufalá, ale tatínek si s početím nelámal hlavu. Snažení si užíval! VIDEO

Zdroj: TV Nova

O miminko se pár z Malých lásek pokoušel po dobu dlouhých dvou let. Jak zvládla teď už maminka Veronika složité období, kdy se jí nedařilo otěhotnět, a jak to vnímal její partner Milan? Každý to vidí trochu jinak!

Přehrát poslední díl

 Zubní techničku a softwarového vývojáře daly dohromady sociální sítě. S partnerem Milanem se snažili založit rodinu, o miminko se snažili relativně dlouho - celé dva roky a boj to byl dlouhý a náročný, zejména pro maminku. Zatímco jiné páry neměly s početím problém, Veronika už pomalu ztrácela naději: „Byla jsem z toho trošku rozhozená. Partner mě musel hodně uklidňovat. Kolem mě se rodily děti a mně to přáno nebylo,“ rozpovídala se o strastiplné cestě k vytouženému dítěti, po kterém prahla už od začátku vztahu.

Malé lásky Veronika Švadlenková a Milan Szabó - 2
Zdroj: Nova.cz


V těchto těžkých chvílích byl pro Veroniku velkou oporou právě Milan. „Mám štěstí, že mám partnera, který mě dokáže hodně uklidnit,“ pochvalovala si jeho přístup. Zatímco se Veronika strachovala, zda se početí podaří, Milan si jejich dvouleté snažení užíval a snášel celý proces o poznání lépe. Na roli tatínka tolik nespěchal. „Bral jsem to jako prodloužení svobodného a bezstarostného života. Dítě už jsem chtěl, ale bral jsem to tak, že když se nepodařilo, podaří se příště,“ prozradil tatínek prvorozeného syna, kterého Veronika pojmenovala za odměnu právě po něm. Více partneři prozradili ve videu.
 


Další díl dokureality Malé lásky sledujte ve středu 11. 10. od 21:30 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.