Publikováno 12. 10. 2017

SOUZNĚNÍ I KRITIKA. Dula popsala svůj pocit z celého projektu. Co v ní dnes vyvolává pojem Malé lásky?

Malé lásky Renata Bušová - 2
Zdroj: Nova.cz

Porod ale nakonec neprobíhal podle jejich představ. Nastaly totiž tři zásadní problémy – miminko vysoko, úzká pánev pro porod a velká hmotnost plodu. Z tohoto důvodů musela rodička nakonec podstoupit císařský řez, ze kterého nebyla samozřejmě nadšená. Dvě ženy ze štábu jí proto domluvily konzultaci s lékařem, aby jim celou situaci osvětlil. 

Malé lásky - Renata Bušová do porodnice přichází s porodní dulou - 5
Zdroj: TV Nova

Nakonec se všichni společně domluvili na plánované sekci. „Renu byla nabídnuta tabletka na spaní, souhlasila s tím, že se na to všechno potřebuje pořádně vyspat. Přemístily jsme se na nadstandardní pokoj a já během chvíle usnula, zatímco Renu po požití tablety naopak probděla celou noc,“ okomentovala Roncová, která měla v den zákroku rozporuplné pocity.

111

GALERIE: Dula u porodu

Zdroj: Nova.cz

Malé lásky Renata Bušová - 1

Hodnocení:

„V šatně jsem se oblékala do sterilního oděvu a lékařka, která tam byla se mnou, se na mě povzbudivě usmála. Bylo to zvláštní, ale v tu chvíli moc příjemné,“ dodala dula s tím, že byla součástí projektu, při jehož sledování cítí spoustu rozporuplných emocí, ale i nadále v ní pojem Malé lásky vyvolává něhu, radost a empatii.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

1
2
Nova.cz

Diskuze

13.10. | 15:41 František Ratman
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ja jsem prekvapen peknymi porodnimi saly,ale jeste vice jsem prekvapen ze zeny rodi v tom v cem prisly nekteři muzi se ani neprevlekaji ani navleky neberou ani rousky pak tam pusti prarodice v botech z venku tez bez rousky porodni asistenky mile a prijemne ale je divne ze rodi bez lekare.