Publikováno 12. 9. 2017

HÁDKA NA PORODNÍM POKOJI: Pár plný protikladů čelí velkým komplikacím

Zdroj: TV Nova

Markéta a Marek jsou pár plný protikladů. Je mezi nimi nejen devítiletý věkový rozdíl, ale také rozdíl výškový. Jejich lásce to ale nebrání. I když mají rozdílné povahy. Zatímco Markéta je velmi klidná a nekonfliktní, ten kdo čeří vody, je partner Marek. Jak zvládne nastávající otec úkoly spojené s příchodem prvního potomka a svou novou roli?

Přehrát poslední díl

Reklama


Druhá rodina 4. dílu Malých lásek je velmi kontrastní. Markéta strávila několik měsíců ve vězení za daňový podvod. Této životní etapy lituje především kvůli svému synovi, který doposud celou situaci nedokázal pochopit. Nyní se mu ale snaží ztracené okamžiky vynahradit. Podobné mateřské city projevuje i ke svému mladšímu příteli s nímž čeká další dítě.

Marek je Rom, ale navzdory rasovým předsudkům vedl vždy příkladný život. Markétinu synovi se snaží být dobrým otcem a nyní se těší na holčičku. Marek k Markétě vzhlíží jako k vyzrálé ženě. Ty ho vždy přitahovaly.


Malé lásky Markéta Rubešová a Marek Gaži - 10
Zdroj: Nova.cz

 

Vše má ale jeden háček. Už při příjezdu do porodnice je Marek nervózní, protože ze všeho nejvíc nesnáší čekání. Všechny svým chováním znervozňuje nejen na porodním pokoji. Marek také neplánuje být u porodu, asistentka ho ale přemlouvá, že by toho později mohl litovat.

 

Bude nakonec nastávající otec u porodu a kdo koho bude ve finále uklidňovat?

 

Nenechte si ujít další díl Malých lásek už ve středu ve 21:35 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.