Aktualizováno 23.12. 2017 14:48

Nebyl dobrý otec, nemůže být ani dobrý děda: Kristýna z Malých lásek prozradila, jak to u nich vypadá dnes

Malé lásky rodiny - 4
Zdroj: Nova.cz

Už je to několik týdnů, co byl odvysílán zatím poslední díl dokureality Malé lásky. Od samotného natáčení ale uběhlo více času. Jak se daří malé Viktorce a Pepíčkovi? Maminky se pochlubily těmito roztomilými fotkami a prozradily, jak se těší na Vánoce i jak to u nich vypadá po natáčení.

Přehrát poslední díl

Kristýnu Kosteleckou opustila matka už v porodnici a od té doby vyrůstala jen s babičkou a otcem. S tím měla zpočátku hezký vztah, pak ale, podle jejích slov, začal střídat partnerky, a tak se odcizili. Otec René se ale nakonec na prvorozenou vnučku moc těšil a dceru doprovázel i do porodnice. Při samotném porodu ji pak podporoval už jen manžel Roman, kterým dělá společná dcera převelikou radost.

Malé lásky - Kristýna Kostelecká - 3
Zdroj: TV Nova

„Na Vánoce s Vikčou se těším opravdu hodně. Vánoce jsem nikdy neměla ráda, ale jak mám malou, tak se nemůžu dočkat. Dokonce jsem to nevydržela a nějaké dárky jsem jí už dala. Manžel sice nebyl moc nadšený, ale použila jsem jeho vlastní slova „vždyť z toho ještě nemá rozum“. Jsme na něj dvě holky, takže bylo po mém. Vánoce se svou vlastní rodinou je něco, co jsem si dlouho přála. Navíc letos svátky slavíme i s manželovými rodiči, což jsou naprosto skvělí lidé a úplně ukázková babička s dědou, takže svátky budou plné pohody a radosti. Jen mě mrzí, že můj otec, Vikči děda, o ni zájem nejeví a ani se nezajímá, jak se malé daří. Ale co, nebyl dobrý otec, nemůže být ani dobrý děda,...“ napsala hořkosladkou zprávu hrdá maminka Kristýna.


15

GALERIE: Kristýna Kostelecká - Malé lásky jak vyrostly

Zdroj: Soukromý archiv

Kristýna Kostelecká - Malé lásky jak vyrostly - 5

Hodnocení:
Na vánoční svátky se synem se těší i Andrea Weinfurterová. Doma už mají téměř vše připravené, vyzdobené a Andrea společně se svou maminkou napekla mnoho druhů cukroví. Celý byt pak prozářila světýlka, která se malému synovi velmi líbí.

Malé lásky Andrea Weinfurterová - 1
Zdroj: Nova.cz


Desetiměsíční syn Pepíček dělá rodině Weinfurterových jen samou radost. Pořádně si s ním ale užijí, protože je to malý divoch, až se maminka Andrea bojí, že o svátcích dojde k nemalým karambolům.


18

GALERIE: Andrea Weinfurterová - Malé lásky jak vyrostly

Zdroj: Soukromý archiv

Andrea Weinfurterová - Malé lásky jak vyrostly - 3

Hodnocení:

 

Oběma rodinám přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastné vykročení do Nového roku.
 

 

Přihlaste se do nové série Malých lásek i vy! Informace najdete ZDE, přihlašovací formulář ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci TV Nova

Diskuze

23.12. | 16:33 jsemzlaazakerna
2
Náhlasit nevhodný komentář
Ten děda to je ten,jak tam balil ty sestřičky a byl jim akorát pro smích? No,už když jsem viděla ten díl,jsem si říkala co tam vůbec dělá