Publikováno 16. 8. 2017

JAK OCHRÁNIT SOUKROMÍ RODIČEK? Producentka Malých lásek prozradila, jak se unikátní dokureality natáčela

Zdroj: Nova.cz

Porod je jedním z nejemotivnějších momentů v životě. Všichni jeho účastníci ho prožívají opravdu intenzivně. Unikátní dokureality Malé lásky se zaměřila právě na tyto okamžiky. Projekt detailně představila producentka Radka Váchalová.

 

Projekt Malé lásky se natáčel v příjemném prostředí Fakultní nemocnice v Plzni, samozřejmě za asistence velmi milého personálu. Pořad sleduje jednotlivé příběhy rodin a jejich cestu od příjmu až na porodní sál. To podstatné se ale odehrává na porodním pokoji.

 

„Porodní pokoj je v podstatě velmi vděčné místo, protože je nabité různými emocemi. Jak pocity strachu a napětí, tak potom výsledné radosti,“ prozradila producentka.


Mimo to ale filmaři bedlivě sledovali i každodenní chod kliniky, kam tyto rodičky přichází. V dokumentu se štáb snažil zachytit kontrast nemocničního prostředí, personálu a příchozí rodičky.

 


Malé lásky producentka
Zdroj: Nova.cz„Tady se nám střetávají dva různé světy. Jednak budoucí maminka s tatínkem, kterým se z minuty na minutu mění život, a na druhou stranu chod kliniky, kde máme zaměstnance a porodní asistentky, pro které je tato práce rutina.“

 

Štáb se ale nezaměřoval na porod jako takový, ale spíše na celý příběh páru a emoce, které během příchodu do porodnice prožívají velmi silně. Aby bylo ochráněno soukromí rodiček, natáčely je dálkově ovládané kamery, kameramani samozřejmě na pokoje ani porodní sál přístup neměli.


„Celý pořad je zaměřený na to, co prožívá maminka s tatínkem nebo budoucí rodiče na porodním pokoji, “ uzavírá Radka Váchalová.

Nezapomeňte, dokureality Malé lásky startuje už 23. srpna od 21:35 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LÉKAŘ PROMLUVIL: Toužil být patologem, poté přišel životní zlom a stal se porodníkem

EMOCE TAK SILNÉ, že i štáb plakal! Režisér projektu Malé lásky prozradil, co diváky čeká

GRATULUJEME! Moderátorka Hana Reinders se stala maminkou. Pochlubila se nádhernou fotkou syna

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.