Aktualizováno 27.9. 2017 22:26

JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Nejistý otec a test DNA. Komu se dítě podobá? Posuďte sami!

Zdroj: TV Nova

Nad vztahem Miluše a Jana z Malých lásek se vznášelo téma nevěry. Kvůli tomu, že otec chtěl poslat svého syna na test DNA, s „tchánem“ přerušila komunikaci. Jak to mají v rodině dnes? Komu je dítě podobné?

Přehrát poslední díl

 

Partner Jan vždy tíhnul, díky výchově svých prarodičů, ke starším a dominantnějším ženám. Jeho současná přítelkyně Miluše je jen dva roky starší a z předchozího vztahu má už desetiletého syna Petra. Bývalé partnerství bohužel ztroskotalo kvůli její nevěře. Milušin „tchán“ od začátku těhotenství silně pochyboval o otcovství nenarozeného vnoučete a trval na tom, aby si Jan nechal udělat test DNA a ověřil si tak, zda je dítě opravdu jeho. Dominantní partnerka mu tento krok rozmluvila. Pokud jí prý nedůvěřuje a test otcovství podstoupí, jejich vztah nemá cenu. Jak to má s partnerem nyní a jací jsou jako rodina?

117

FOTOGALERIE: Jak se vede Miluši Molčanové z Malých lásek?

Zdroj: Soukromý archiv

Malé lásky Miluše Molčánová a Jan Vondráček - 13

Hodnocení:„Sem tam přijde nějaká ta bouřka, aby to nebyl stereotyp,“ prozradil tatínek Jan.
Maminka Miluše o svém partnerovi mluví jako o vzorném otci. „Pomáhá mi dost s malou. Akorát někdy mě štvou ty jeho nálady. Když něco slíbí a nedodrží, tak jsem naštvaná dva i tři dny.“

Malé lásky Miluše Molčánová a Jan Vondráček - 3
Zdroj: Nova.cz

A co inkriminovaný test otcovství? Nechal si ho partner Jan udělat? „No nenechal! Vím, že malá je moje a táta už se na ni ptal, jak vypadá,“ prozradil.


 

Nova.cz

Diskuze

28.9. | 12:38 overal
16
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud nechce test DNA, tak si buď není jistá,kdo je otec,nebo ještě hůře, je si jistá kdo je otec a není to ten, který by otcem měl být! Na jeho místě bych si test rozhodně zaplatil a provedl ho tajně! Potom postupoval podle výsledku, pokud dítě je jeho mlčel, pokud není žádal bych oficiální test!
28.9. | 10:23 jsemzlaazakerna
8
Náhlasit nevhodný komentář
Paní měla hóóódně velký zájem na tom,aby přítel na testy nešel.Divné,ne? Asi nemá čisté svědomí.Mmch.ten pořad má klesající úroveň,brzy tam budou jen stejní exoti,jako ti ,kteří se hlásí do Výměny manželek. Krásný den přeji.
28.9. | 10:16 jsemzlaazakerna
9
Náhlasit nevhodný komentář
No tak podobu s tátou tam nevidím a jak se říká... není šprochu,že? Paní měla podivně velký zájem na tom,aby na testy nešel. A mmch.v tomhle pořadu jsou čím dál větší exoti. Brzy to bude jak ve Výměně manželek.