Aktualizováno 14.9. 2017 14:05

JAK TO VIDÍ TATÍNEK: Jakub Mohamed Ali nadobro skoncoval se svou největší láskou. Kvůli synovi!

Zdroj: TV Nova

Drsný rapper a křehká blondýnka jsou dalším párem dokureality Malé lásky. Kristýna a Jakub se seznámili na venkově, kde našli společné útočiště a nyní tu oba žijí v malém domku. K tomu jim dělá společnost syn Jákob. Jak otcovství producenta a rappera změnilo a s čím doma pomáhá?

Přehrát poslední díl

Reklama

Jakub si v mládí prošel lecčíms za hranicí zákona, nyní je z  muzikana a producenta spořádaný otec malého Jákoba a působí jako velmi šarmantní a velkorysý muž!

Pětačtyřicetiletý tatínek se o prvorozeného syna velmi vzorně stará a užívá si s ním každou volnou chvíli. Dokonce kvůli němu obětoval i svůj velký koníček - motorky, na které od synova narození nesedl. „Nebudu kvůli klukovi už jezdit. Mám větší strach a najednou jsem se naučil se o někoho bát,“ prozradil novopečený tatínek o největší změně ve svém životě.

Malé lásky: Jakub Mohamed Ali a Kristýna - 5
Zdroj: Soukromý archiv

Velkou oporou je pro něj jeho partnerka Kristýna, které ale Jakub také velmi pomáhá. Společně bydlí na vesnici a velmi často je třeba jezdit do města zařídit a obstarat nejrůznější věci.

 

Jakubovi bylo naměřeno IQ 159, mimo to po mnoha přešlapech oplývá i životní moudroustí a bohatými zkušenostmi. Co vše si pro syna do budoucna přeje a před čím ho chce uchránit? To se dozvíte ve videu.

 

Dokureality Malé lásky sledujte příští středu od 21:40 na TV Nova.

 

116

JAK TO VIDÍ TATÍNEK: S čím kvůli synovi Jakub Mohamed Ali nadobro skoncoval?

Zdroj: Archiv TV Nova

Malé lásky: Jakub Mohamed Ali a Kristýna - 11

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz

Diskuze

15.9. | 22:32 Didi Nka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tatinek od pohledu pusobi jako typ se kterym bych dite nikdy nechtela, ale pak ho posloucham a uplne menim nazor. Paru preji plno spokojenych let a malickemu hlavne zdravi.