Publikováno 21. 9. 2017

KONKURZ NA MALÉ LÁSKY: Jakým způsobem hledali filmaři maminky pro natáčení? Bylo to hodně zajímavé!

Zdroj: TV Nova

Unikátní dokureality Malé lásky se snaží změnit pohled na porodnictví a zaměřuje se především na emoce. Hledání vhodných maminek bylo hodně zdlouhavé a provázené mnoha komplikacemi. Jak probíhalo, prozradila producentka Radka Váchalová.

Přehrát poslední díl

Díky kamerám je možné vidět jedny z nejemotivnějších okamžiků života. Dokureality sleduje příběhy rodin od těhotenství, příjmu, sesterny, porodní sál až po slzy štěstí a dojetí z narození potomka. Najít maminky, které by porodily v termínu, kdy se projekt natáčel, a chtěly se ho zúčastnit, bylo hodně složité. „Hledali jsme velice specifickou skupinu lidí, a to sice maminky, které mají porod během dvou měsíců,“ prozradila k výběru producentka Radka Váchalová. Ve Fakultní nemocnici v Plzni navíc nemají registraci k porodům jako v jiných porodnicích. To celý proces hledání velmi zkomplikovalo.„Myslím si, že je to velmi specifická věc, natáčet někoho při porodu. Většina žen vám řekne, že je to velmi intimní záležitost, u které chtějí být samy s partnerem, na což mají absolutní právo,“ řekla producentka k výběru.

Malé lásky producentka - 2
Zdroj: Nova.cz

Nakonec ale vše dobře dopadlo a díky konkurzům a oslovení gynekologů plzeňského kraje na kongresu bylo pro natáčení vybráno celkem 50 rodin. „Celá ta spolupráce s maminkou byla založená na otevřené diskuzi, že si to maminka mohla kdykoliv rozmyslet,“ dodala producentka Radka Váchalová.

Malé lásky – 5. díl
Zdroj: TV Nova

Dokureality Malé lásky pokračuje dalším dílem už příští středu po Výměně manželek. A nezapomeňte, po odvysílání dílu v televizi můžete sledovat pokračování příběhů rodin v pořadu Jak se vede, malé lásky? na Nova Plus ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.