Aktualizováno 10.9. 2017 18:02

Místo svatby podstoupila Kinga s přítelem tuto věc. Udělali byste to také?

Zdroj: TV Nova

Museli řešit střechu nad hlavou, o kterou rázem přišli, a tak na svatbu nezbylo dost peněz. Přesto společně leccos podstoupili, aby si lásku i tak vyjádřili. Co? Poznejte ještě víc pár z Malých lásek.

Přehrát poslední díl

Reklama

 

Jednadvacetiletá Kinga Pizdziur pochází z Polska. V 17 letech se rozhodla vydělávat. Opustila školu, přestěhovala se do Čech a nastoupila do zaměstnání. Nejprve pracovala jako uklízečka, potom jako dělnice v plzeňské montovně. Právě tady se před dvěma lety seznámila s přítelem Štefanem, který sem přišel ze Slovenska. Oba mají pouze základní vzdělání.Štefan si Kingu krátce po seznámení nastěhoval k sobě do služebního bytu, kde spokojeně žili. Poté, co Kinga otěhotněla, musela v zaměstnání čelit velkým problémům, které nakonec vyústily ve vyhazov. S problémy v zaměstnání bojoval i Štefan, až pár nakonec přišel o služební byt a střechu nad hlavou. Útočiště našli na ubytovně. 

Malé lásky Kinga a Štefan - 5
Zdroj: Nova.cz


Místo svatby, kterou chtěli, tak přišel jiný důkaz lásky. Oba si na tělo nechali od kamaráda vytetovat své jméno. „Kinga šla první a já jsem povídal, jestli mě miluješ, tak si necháš vytetovat moje jméno,“ vypráví Štefan. Ale o tom všem už ve videu!
 

Dokureality Malé lásky sledujte už příští středu 13. 9. od 21:35 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.