Aktualizováno 8.9. 2017 19:36

Rodina Šárky Sivíčkové a Slavomíra Matouška

Malé lásky Šárka a Slavomír
Zdroj: TV Nova

Láska kvete v každém věku a po nepříjemných zkušenostech z předchozího vztahu se patreři potkali na internetové seznamce. Oba už mají děti z předchozích vztahů. Nyní čekají prvního společného potomka. Dá se najít solidní životní partner přes internetovou seznamku?

Sárka Sivíčková se dlouho nemohla odtrhnout od svého předchozího manžela, tyrana, s nímž má sedmiletého syna Jana, který má problém se sluchem a je zřejmě poznamenaný rozvodem. Když se Šárka přece jen nakonec osamostatnila, nemohla pro změnu najít nového partnera. Zkoušela různé seznamky ale potkávala na nich jen podivné typy, s nimiž rozhodně nechtěla nic mít. Až po dlouhém hledání našla přes seznamku muže, o něhož se mohla konečně opřít - o dvacet dva let staršího Slavomíra Matouška.


Rozdíl mezi nimi není jen věkový ale i sociální. Slavomír je obchodní vedoucí a je poměrně dominantní. Což se projevuje i v nemocnici. Zatímco Šárka dostává kontrakce a trpí silnými bolestmi  Slavomír se familiárně vybavuje se setrami a vypráví o tom, kde je nejlepší dovolená. Následně partnerce poměrně necitlivě radí, jak má hopsat na balónu, aby snáze porodila. Je tedy skutečně tak skvělý, jak se oba během rozhovoru tváří?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.