Publikováno 26. 9. 2017

DRSNÉ OBVINĚNÍ: Namísto radosti z miminka čeká rodinu test otcovství! Tak kdo je tady táta?

Zdroj: TV Nova

Miluše a Jan z premiérového dílu Malých lásek musí čelit nepříjemnému nařčení. Janův otec požaduje test otcovství, protože si myslí, že se Miluše nepoučila z nevěry, které se dopustila v předchozím vztahu. Jak tento střet názorů dopadne?

Přehrát poslední díl

Jana vychovávali prarodiče a vždy tíhl ke starším a dominantnějším partnerkám, které bezmezně miloval. Současná přítelkyně Miluše je jen o dva roky starší a z předchozího vztahu má už desetiletého syna Petra. Milušino bývalé partnerství ztroskotalo kvůli nevěře. A její stín padl i na vztah s Janem.

Milušin „tchán“ silně pochybuje o otcovství nenarozeného vnoučete a trvá na tom, aby si syn nechal udělat test otcovství a ověřil si, zda je dítě opravdu jeho. Dominantní Miluše mu tento krok ale rozmluvila. Pokud si ve vztahu vzájemně nedůvěřují a Jan o otcovství pochybuje, jejich vztah je naprosto bezcenný. Miluše kvůli tomu se svým „tchánem“ přestala komunikovat. Z minulosti se už dávno poučila a nyní je pro ni ve vztahu důležitá hlavně věrnost a komunikace s partnerem.

 

Malé lásky Miluše Molčánová a Jan Vondráček - 1
Zdroj: Nova.cz


Dokáže Jan Vondráček svému tátovi, že je dítě skutečně jeho? Komu bude po narození podobné?

 

Dokureality Malé lásky pokračuje dalším dílem už těšit ve středu 27. září od 21:35 na TV Nova. A nezapomeňte, po odvysílání dílu v televizi můžete sledovat pokračování příběhů rodin v pořadu Jak se vede, malé lásky? na Nova Plus.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

1.10. | 22:12 Vojtěch Mirga
0
Náhlasit nevhodný komentář
Asi je to jen můj názor ale pokud někdo někoho miluje tak je jedno jak vypadá a to stimuluje dítětem i kdyby nebylo jeho tak otec je ten kdo dítě výchová ten koho má dilema rádo po mámě byl u porodu i myšlenkou ze nemusí byt jeho. Tak umě jeto chlap co vy co chce od života a jemu jedno co a kdo říká
27.9. | 05:59 adnachiel
2
Náhlasit nevhodný komentář
Pan Jan je slepý? Jinak by totiž na tuhle šeredu ohavnou vlézt nemohl. A pokud není slepý, je asi masochista. Koukat na ten její ksicht by mělo být jen za trest. Brrr