NEUVĚŘITELNÉ ČÍSLO: Kolik dětí už za svůj život odrodila porodní asistentka z Malých lásek?

Aktualizováno 16.10. 2017 16:11
Zdroj: TV Nova

Jedinou blondýnou mezi porodními asistentkami, kterou jste mohli vídat na televizní obrazovce v dokureality Malé lásky, je Gabriela Kostohryzová. Jak vzpomíná na natáčení?

Přehrát poslední díl

Na gynekologicko-porodnickém oddělení Fakultní nemocnice v Plzni pracuje Gabriela Kostohryzová už téměř deset let, a tak není divu, že je ostřílenou matadorkou, kterou jen tak něco nerozhodí. Ani když si splete dědečka s tatínkem (video ZDE)!

Gábině nejvíce utkvěli v paměti Klára a Marek Nesnídalovi. „Strašně příjemní mi přišli. Porod sice skončil císařským řezem, ale maminka byla celou dobu statečná.“ Kolik miminek za dobu svého působení Gábina odrodila? „Za deset let, přibližně deset porodů za službu přibližně patnáct dní v měsíci,“ což je podle našich výpočtů neskutečných 18 000!

118

GALERIE: Malé lásky – 6. díl

Zdroj: TV Nova

Malé lásky – 6. díl - 1

Hodnocení:

A jak porodní asistentka vzpomíná na štáb a samotné natáčení? „Byl to normální pracovní den jako jindy. Dělali jsme všechno, co bylo potřeba, akorát ráno jsme dostávali porty. To bylo takové nastartování – A pozor, bude se natáčet. Všichni se chovali velmi hezky, přátelsky, takže bychom si to klidně i zopakovali,“ uzavřela.


Jaký vliv má pracovní prostředí na Gabrielin soukromý život? Nejen to se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz