Publikováno 10. 9. 2017

TŘI NOVÉ PŘÍBĚHY: Jaké rodiny se představí ve čtvrtém díle Malých lásek? Podívejte se!

Zdroj: TV Nova

Rodiče, kteří zápasí s gangsterskou minulostí jednoho z nich; rodiče, co bojují s rasovými předsudky i rodiče, co spolu museli zvládnout rizikové těhotenství – to vše vás v nové epizodě čeká!

Přehrát poslední díl

 

Tři nové příběhy, tři nové lásky. Další díl oblíbené dokureality představí nové osudy. V prvním příběhu se diváci seznámí s párem, který chce udělat velkou tlustou čáru za svou minulosti, usadit se a založit rodinu. Jak narození syna ovlivní život bývalého gangstera, kterému učarovala krásná vesnická dívka? A jak se bude excentrický potetovaný muž projevovat na porodním sále?

Další pár zase musel čelit předsudkům kvůli původu jednoho z rodičů a trestní minulosti toho druhého. Přesto všechno se ale nastávající rodiče na miminko moc těší a doufají v lepší zítřky! V porodnici jim ale bude komplikovat pobyt přílišný temperament tatínka...

Malé lásky - 3
Zdroj: TV Nova

I třetí příběh bude velmi dojemný. Jak zvládl teprve jednadvacetiletý tatínek péči o těhotnou ženu i její tři děti z prvního manželství? Podívejte se na video!

 

Na čtvrtý díl dokureality Malé lásky se můžete těšit ve středu 13. září od 21:35 na TV Nova! A po odvysílání dílu v televizi se na Nova Plus můžete podívat na pokračování příběhů rodin v online pořadu Jak se vede, malé lásky?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.