Aktualizováno 29.9. 2017 15:24

TŘI NOVÉ PŘÍBĚHY: Láska z dětského domova i velmi striktní tatínek! Jaký bude 7. díl Malých lásek?

Zdroj: TV Nova

V 7. díle Malých lásek bude jedním z velkých témat přítomnost otce u porodu – jeden na sále být nechce, další k tomu má osobní důvod, třetí tatínek by naopak u porodu chtěl být manželce oporou, ale bohužel zatím nenašel hlídání pro děti. Jak tyto příběhy dopadnou?

Přehrát poslední díl

Tři nové příběhy, tři nové lásky. Sedmý díl oblíbené dokureality představí osudy dalších tří rodin. Hned první rodina bude velmi ojedinělá – partner rodičky je velkým fotbalovým fanouškem Sparty, a proto tvrdí, že na území Plzně nikdy nevstoupí. Jak dopadne porod v plzeňské Fakultní nemocnici? Překoná manžel svůj odpor k tomuto městu a jeho fotbalovému klubu?

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi - 6
Zdroj: Nova.cz

Druhá maminka se se svým manželem potkala v dětském domově a od té doby jsou si velkou oporou. Společně vychovávají dva syny a rodina je pro ně vším. Nastávající trojnásobná maminka by ráda, aby byl u porodu přítomný také partner. Protože však ani jeden z nich nemá žádné další příbuzné, je otázkou, kdo bude doma hlídat děti. Bude nakonec u porodu i partner?

Malé lásky Julie a Lukáš Cinovi - 6
Zdroj: Nova.cz

Třetí pár přijíždí do porodnice společně. Nastávající tatínek je ale toho názoru, že rozhodně u porodu být nehodlá, protože nesnáší plýtvání časem. Jeho partnerka to ale vidí jinak a partnerovu přítomnost a podporu by naopak velmi uvítala. Jak tento spor nakonec dopadne?

Malé lásky Veronika Švadlenková a Milan Szabó - 1
Zdroj: Nova.cz

Na sedmý díl dokureality Malé lásky se můžete těšit už ve středu 4. října od 21:35 na TV Nova! Po odvysílání se na webu Nova Plus můžete podívat na pokračování příběhů rodin v online pořadu Jak se vede, malé lásky?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

2.10. | 07:58 miomiu
0
Náhlasit nevhodný komentář
To cikance z druheho paru - to bylo ale tak hnusne dite! To kbyby byl krizenec orangutana, jista podoba tam je, to at mi nikdo nevyklada!