Aktualizováno 20.12. 2017 18:28

V čem se bude druhá řada Malých lásek lišit od první? A proč by se maminky měly přihlásit? TOHLE BUDE HIT!

Zdroj: TV Nova

Očekáváte příchod miminka mezi koncem ledna a března 2018 a plánujete rodit ve Fakultní nemocnici v Plzni? Pak neváhejte a přihlaste se do druhé série dokureality Malé lásky!

Přehrát poslední díl

Reklama

V dokureality Malé lásky mohou diváci nahlédnout za dveře porodního pokoje, ve kterém přichází na svět nový život. Do porodnice Fakultní nemocnice Plzeň umístili tvůrci třicet pět kamer, díky kterým sledovali okamžiky nastávajících maminek a jejich blízkých. Nyní probíhá casting na pokračování úspěšné dokureality a přihlásit se můžete i vy!

Malé lásky casting Radka Váchalová
Zdroj: Nova.cz

Producentka dokureality Malé lásky Radka Váchalová prozradila, že se i druhá řada bude natáčet ve Fakultní nemocnici v Plzni, ale dojde k několika změnám mezi personálem „Máme tam pár obměn, protože některé z našich porodních asistentek jsou samy těhotné, ale víceméně z  90 % náš personál zůstane stejný jako v první řadě,“ prozradila.

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi
Zdroj: Nova.cz

 „Jsme si vědomi, že je to citlivá záležitost a že maminka prožívá období plné emocí, takže si to může rozmyslet. Nám se to v první řadě vůbec nestalo potom, co by maminka přijela do porodnice, ale dvě maminky si to rozmyslely ještě než k natáčení došlo,“ popsala Radka.

Malé lásky casting Radka Váchalová
Zdroj: Nova.cz

Porody budou i v nové řadě odvyprávěny hlavně prostřednictvím emocí a rodinných příběhů, dokureality se nebude zaměřovat na technickou či medicínskou stránku porodu nebo intimní záběry. Dění na gynekologicko-porodnickém oddělení v Plzni budou opět snímat malé kamery, na dálku ovládané z režie.

Malé lásky Denisa Počepická
Zdroj: Nova.cz

„Nejdůležitější je, aby maminky věděly, že když podepíšou smlouvu, tak to neznamená, že se prostě upsaly, “ dodala.


Líbil se vám tento projekt a chtěli byste se ho zúčastnit a zachytit tak okamžik narození vaší malé lásky? Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail malelasky@nova.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.