VELKÁ ANKETA: Který příběh vás chytil za srdce nejvíce? Zvolte nejsympatičtější rodinu Malých lásek!

Aktualizováno 20.12. 2017 11:15
Zdroj: Nova.cz

Po celých osm večerů jste v dokureality Malé lásky sledovali emotivní příběhy jednotlivých rodin. Čí příběh vás dojal nejvíce? Komu jste fandili? Dejte nám vědět!

Přehrát poslední díl

Všechny páry byly zajímavé, každý byl něčím výjimečný. Tyto rodiny zvítězily v diváckém hlasování po jednotlivých dílech Malých lásek. Vyberte z nich tu, jejíž příběh vás chytil za srdce nejvíce!

 

1. díl Denisa a Petr Počepičtí

Manželé společně provozují hotel, kavárnu a muzeum kočárků a jízdních kol v malébném západočském městě. Ačkoliv je práce v podniku vyčerpává a nutí k cestování, rodina je pro ně na prvním místě. Kvůli práci čekali na druhé dítě celých sedm let. Nechtěli ho přivést do rozestavěného domu a podniku, kde by mu nemohli poskytnout dostatek času a péče. Na první pohled pohádkový příběh má ovšem i jednu stinnou stránku. Petrovi rodiče z nějakého záhadného důvodu odmítli akceptovat jeho ženu Denisu. Petr se s nimi musel rozejít ve zlém a přestal s nimi komunikovat, protože stojí pevně za svojí manželkou a odmítá dělat kompromisy.Malé lásky Denisa Počepická
Zdroj: Nova.cz


2. díl Marie Hudčeková a Václav Bečvář

Pár trpí cronovou chorobou, nemocí zažívacího ústrojí. Marie má z předchozího vztahu už jednoho syna, kterého Václav bere jako svého vlastního. V porodnici, kam partner Marii večer přivezl, působili oba velmi uvolněně. Pár se zabydlel na sále téměř jako by byl doma v obývacím pokoji. Václav si lehl k Marii na postel, hrál hry v telefonu a nezvedl se, ani když přišla Marii vyšetřit sestra. Povečeřeli, pak leželi vedle sebe a poslouchali českou rockovou muziku, která se oběma líbila. Marie nejevila žádné známky strachu. Jejich energii nedokázalo oslabit ani sterilní prostředí nemocnice, odkud si odvezli dceru Zuzanu.

 

Malé Lásky - Hudečková, Bečvář
Zdroj: TV Nova


3. díl Eliška Glaserová a Radek Tureček

Pár, pro který porod znamenal velkou zkoušku dospělosti. Eliška otěhotněla těsně po maturitě. Naštětsí její přítel Radek slušně vydělává jako kominík v rodinné firmě, a tak svou rodinu uživí bez pomoci rodičů. Vůči životu oba zaujímají pozitivní postoj plný očekávání. Porod však probíhal těžce a oba zaskočila bolest, která ho provázela. Bolest ale stála za to a domů si odvezli dceru Ellu.

Jak se vede, malé lásky? Eliška a Radek - 8
Zdroj: Nova.cz

 

 

4. díl Kristýna Dykastová a Jakub Mohamed Ali

 

Porevoluční devadesátá léta byla divoká a Jakub přiznává, že si prošel lecčíms za hranicí zákona. Nikdy prý jeho peníze nebyly od krve. Z gangstera se nakonec stal muzikant. Stejně ale z Prahy utekl na vesnici a mladičká, krásná, vesnická dívka Kristýna se stala jeho záchranou. Ta Aliho naopak zná jako šaramantního a velkorysého muže, který se touží usadit. Kristýně gangster z Prahy, který zběhnul k muzice, imponoval a od prvního okamžiku kdy ho potkala s ním chtěla založit rodinu.

Malé lásky Kristýna Dykastová a Jakub Mohamed Ali - 2
Zdroj: Soukromý archiv

 Pokračování najdete na další straně.

Nova.cz