Aktualizováno 13.9. 2017 14:16

VIDEO: ´Já už teď šílím!´ Budoucí rodiče se v porodnici ošklivě pohádají. Důvod je dost neobvyklý

Zdroj: TV Nova

Čtvrtý premiérový díl dokureality série Malé lásky přinese příběh drsného rappera Jakuba Mohameda Aliho a jeho mladé přítelkyně Kristýny. Taktéž netrpělivého tatínka Marka Gaži, který porod přítelkyni svým chováním rozhodně neulehčí...

Přehrát poslední díl

Jakub má za sebou přímo gangsterský příběh. Porevoluční devadesátá léta byla divoká a Jakub přiznává, že si prošel lecčíms za hranicí zákona. Nikdy však prý jeho peníze nebyly od krve. Z gangstera se nakonec časem stal poměrně známý muzikant. Rozhodl se opustit Prahu a na vsi poznal mladičkou a krásnou vesnickou dívku Kristýnu, která se pro něj stala záchranou.„Pro mě je fajn, že můžu to dítě mít s holkou z vesnice a ten život je jinej,“ svěřil se Jakub. „Možná jsem utekl. Ne před ničím nebo před nikým, ale sám před sebou,“ dodává. „Já jsem byl ve své podstatě hodně odosobněnej, bezcitnej člověk a tím jaká je moje partnerka, tak už takový úplně nejsem,“ vysvětluje Jakub Mohamed Ali.

116

FOTO: Rodiny ze čtvrtého dílu

Zdroj: Archiv TV Nova

Malé lásky: Jakub Mohamed Ali a Kristýna - 6

Hodnocení:Ali postupně poodhaluje v jakém prostředí se pohyboval. Jaké měl drsné mládí a jaká byla devadesátá léta drsná. Kristýna Aliho naopak zná jako šaramantního a velkorysého muže, který se touží usadit. „Cítím takovou povinnost děkovat něčemu, co ani nevidím. Děkovat za to, že když to všechno dobře dopadne, když bude naše dítě zdravé a to je ten den kdy budu šťasten,“ uzavírá svůj příběh Ali.


V dalším příběhu diváci uvidí hodně netrpělivého tatínka Marka Gažu, který nedokáže zkrotit svou horkou krev a vyčkat na neplánované ukončení těhotenství císařským řezem. Jak se rozvine hádka mezi velmi rozdílným párem? Podívejte se ve videu.

Premiérový díl Malých lásek si nenechte ujít dnes ve od 21.35 na Nově.
 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.