Aktualizováno 13.9. 2017 16:37

LÁSKA Z DOVOLENÉ: Vyučený řezník má panickou hrůzu z krve. Jak to zvládne u porodu?

Zdroj: TV Nova

Katka má náskok, rodí totiž již počtvrté, ale pro jejího manžela Dana to bude premiéra. Neomdlí mladý tatínek u porodu kvůli panickému strachu z krve? A zvládne se postarat o celou rodinu?

Přehrát poslední díl

Reklama

Seznámili se na dovolené, kam Kateřina přijela za Danielovou sestrou. Byla to láska na první pohled, ale Kateřina si dělala hlavu z Danova nízkého věku a vztah si zakazovala. V té době mu totiž bylo pouhých 19 let a jí už 32. Teď už to oběma jako příliš velký věkový rozdíl nepřijde.

Danovi se Kristýna hned napoprvé velmi zalíbila. Věděl, že pokud se dokáže postarat o děti i rodinu, zvládne být i dobrou partnerkou. Protože byla Kateřina jedináček, přála si minimálně čtyři děti. Z předchozícho manželství, které se rozpadlo kvůli nevěře, má už chlapečka a dvě holčičky.

Malé lásky Kateřina Šebková a Daniel Hájek - 8
Zdroj: Nova.cz


Čtvrté těhotenství bylo nejhorší, co maminka doposud zažila. Musela ležet a starost o domácnost tak připadla jednadvacetiletému  Danielovi. Ten je sice vyučený řezník, ale protože se velmi bojí krve, porodu se zpočátku zúčastnit nechtěl.

 

Překoná svůj strach a bude v těžkých chvílích své partnerce oporou? I přes velkou fobii? A jak se popere s rolí čtyřnásobného otce?

 

Nenechte si ujít další díl Malých lásek už dnes ve 21:35 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

  

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.