Aktualizováno 10.10. 2017 12:48

ZÁZRAK: Neplodná žena si vyslechla nepředstavitelnou diagnózu. Co na to její rodina?

Zdroj: TV Nova

V 8. díle Malých lásek dojde na příběh jako z červené knihovny. Jana a Petr se do sebe zamilovali v pozdějším věku a jejich dospělé děti s nimi proto nekomunikují. Partnerce lékaři před 28 lety oznámili, že je neplodná. Teď se stal zázrak!

Přehrát poslední díl

Jana a Pavel jsou jasným důkazem toho, že (životní) láska kvete v každém věku. Oba mají dospělé děti z předchozích vztahů a zakrátko se dočkají svého prvního společného potomka. Jana nepoužívá antikoncepci v domnění, že je od svých sedmnácti podle veškerých lékařských prognóz neplodná.O to větší bylo pro pár překvapení, když Janě ve 45 letech oznámili, že je gravidní. Její partner je o pět let starší a doufá v usmíření se svou dcerou, která s ním kvůli vztahu s Janou nekomunikuje. Obdobně to má se svým dospělým synem i Jana. Obě dospělé děti zkrátka odmítají připustit, že by staří rodiče mohli mít společně dítě.


Zahojí nový přírůstek staré rány a dojde k velkému usmíření?


8. díl Malých lásek sledujte už ve středu 11. 10. od 21:30 na TV Nova. Po odvysílání se na webu Nova Plus můžete podívat na pokračování příběhů rodin v online pořadu Jak se vede, malé lásky?


NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.