Aktualizováno 22.9. 2017 13:43
Krásná podívaná

TŘI NOVÉ PŘÍBĚHY: Sporné otcovství i tanečnice u tyče matkou! VIDEO ze 6. dílu Malých lásek

Zdroj: TV Nova

Nad jednou z rodin se vznáší stín nevěry, další zase očekává narození prvního potomka, a tak zde panují velké obavy... Podívejte se, co vás ve středečním premiérovém díle čeká!

Přehrát poslední díl

Tři nové příběhy, tři nové lásky. Šestý díl oblíbené dokureality představí osudy dalších rodin. V prvním příběhu se diváci seznámí se statečnou policistkou, kterou čeká narození prvního potomka. Jak zvládne nastávající maminka obavy z porodu i celý jeho průběh?

Malé lásky Klára a Marek Nesnídalovi - 4
Zdroj: Nova.cz

Druhá z rodiček žila doposud velmi bujarým životem a prohýřila mnoho nocí. Teď začíná se svým partnerem vést život jako spořádaná budoucí maminka. Jak zvládne svoji novou roli?

Malé lásky Iva Khili a Ladislav Mareček - 4
Zdroj: Nova.cz

Ač třetí pár vypadá na první pohled spořádaně, nad oběma se vznáší stín nevěry. Otec současného partnera chce důkazy, že očekávané dítě je synovo. Jak rodina tento problém vyřeší a kdo bude nakonec u porodu?

Malé lásky Miluše Molčánová a Jan Vondráček - 4
Zdroj: Nova.cz

Na šestý díl dokureality Malé lásky se můžete těšit ve středu 27. září od 21:35 na TV Nova! A po odvysílání se na Nova Plus můžete podívat na pokračování příběhů rodin v online pořadu Jak se vede, malé lásky?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.