Malé lásky - Barbora a Adam
26.12.

FOTO: Jak vyrostla Bibi z Malých lásek? Pod stromečkem našla dokonalý dospělácký dárek!

Rodiče nezapomínají na dokumentaci svých malých lásek. Fotky u stromečků, s dárky nebo jinou dekorací jsou tedy nutností! Jak si Vánoce užívá rodina Rakových z pořadu Malé lásky?

Malé lásky
24.12.

TO JE ROZTOMILÉ: Podívejte se na první Vánoce dvojčátek z Malých lásek. Pořádně vyrostla! FOTO

Malé lásky Nela s Laurou prožívají své první Vánoce. Jejich maminka prozradila, co dostanou dvojčátka pod stromeček a na co se nejvíce těší.

Malé lásky - Helena
16.10.

Zvrat v životě silně věřící maminky z Malých lásek: Nečekaně našla partnera!

Helena Lůcová (22) je silně věřící žena, která miminko považuje za boží dar a rozhodně by si jej nechala vzít. Po natáčení Malých lásek to vypadalo, že jej bude muset vychovávat sama jen s maminkou a sestrou. Nyní je ale vše jinak!

Malé lásky - 17. 10. 2018 - 2
16.10.

VIDEO: Netradiční pár v Malých láskách. Početí dítěte nezabránil ani obrovský věkový rozdíl

Rodiče a okolí jejich lásce moc nepřáli. Přesto se Karolína s Petrem nevzdali a dnes se těší na své první miminko. Podaří se jim nakonec změnit postoj svých blízkých?

Malé lásky - Kristýna a Jan
12.10.

Rodina Kristýny a Jana Růžičkových

Kristýna se se svým manželem Honzou pokoušela velmi dlouho o dítě, ale bohužel se jim to nedařilo. V době, kdy to oba dva už vzdali, se stal zázrak a mladá maminka otěhotněla. Jak zvládne porod?

Malé lásky - Lucie a Ladislav
aktualizováno 11.10.

VIDEO: Maminka na vozíčku promluvila o problémech s financemi

Lucie a Ladislav z dokureality Malé lásky mají z narození svého krásného syna obrovskou radost. Jak to má ale rodina teď s financemi?

Malé lásky - Lucie a Ladislav
10.10.

Jak se vede, malé lásky? Lucie prozradila smutný příběh, jak se dostala na invalidní vozík

Životní příběh manželů Netušilových patří v dokureality Malé lásky zřejmě k těm nejemotivnějším. Lucie je totiž upoutána na invalidní vozík, což Ladislavovi vůbec nevadí. Milující maminka malého Míši nyní ale prozradila, že takto vůbec nemusela dopadnout. Co tedy způsobilo její ochrnutí? To zjistíte ve videu, ve kterém Lucie také promluvila o tom, jak ve svém stavu zvládá péči o miminko!

Malé lásky - Lucie
aktualizováno 12.10.

EXKLUZIVNĚ z Malých lásek: Maminka na vozíčku pár měsíců po natáčení. Podívejte se, jak doma funguje

Manželé Netušilovi z Malých lásek se na své první dítě moc těšili. Věděli však, že kvůli Lucčinu handicapu bude starost o miminko komplikovaná. Jak si s tím partneří poradili? Podívejte se do exkluzivní fotografie!

Malé lásky - Lucie a Ladislav
08.10.

Rodina Lucie a Ladislava Netušilových

Lucie Netušilová a Ladislav Netušil jsou spolu již 11 let, stále se velmi milují a svého potomka se již nemohou dočkat. Jak Lucie, která je upoutána na invalidní vozík, zvládne porod?

Malé lásky - Barbora a Adam
aktualizováno 03.10.

Projdi se, ono ti to neuškodí! V páru s velkým věkovým rozdílem manželka peskuje, muž panáčkuje. VIDEO

Barbora, kterou diváci uvidí ve středečním díle Malých lásek, je o dost starší než její přítel Adam. Hlavou rodiny je tedy prý ona, což se projeví i v porodnici.

Malé lásky - Barbora a Adam
aktualizováno 01.10.

Rodina Barbory Rakové a Adama Charamzy

Barbora a Adam čekají své první společné dítě. Doma už však mají Bářina syna Tadeáška, který se na sourozence moc netěší.

Malé lásky - Hronková - 16
12.09.

Rodina Moniky a Františka Hronkových

Mají za sebou pobyt v psychiatrické léčebně a pokus o sebevraždu. Tyto události je však svedly dohromady a oni se v léčebně seznámili a zamilovali se do sebe. I když oba mají z předchozích vztahů děti, společně čekají teprve první.