Malé lásky - Lenka + Ondra
aktualizováno 10.10.

POMOC, NEBO PŘÍTĚŽ? Otec dává přednost fotbalu před porodem! Co na to maminka?

Je fotbal důležitější než porod? Právě tuto otázku si bude muset v premiérovém díle Malých lásek položit tatínek, který se na strádání své partnerky příliš nesoustředí...

Švábovi fotbalisti kluci
aktualizováno 11.08.

JAK TO VIDÍ ŠVÁBOVI: Jaký vztah mají sourozenci k Laurince? Nevinný rozhovor odhalil smutnou skutečnost

Mirka Švábová z pořadu Malé lásky má kromě malé dcery Laury i dva syny, kteří jsou, stejně jako jejich rodiče, velkými fanoušky fotbalové Sparty. Děti jsou upřímné a v rozhovoru prozradily zajímavé informace nejen o fotbalu.

Malé lásky Švábovi
aktualizováno 11.08.

CO JE K TOMU VEDLO? Sparťanská rodina z Malých lásek darovala dres nepřátelského týmu!

Mirčin manžel Lukáš, který je zarytým fanouškem fotbalové Sparty, odmítl být u porodu ze dvou důvodů. Nemá rád krev a navíc jeho žena rodila na „znepřáteleném“ území v Plzni – plzeňský fotbalový klub sebral Spartě titul. Manželé Švábovi mají smysl pro humor, což se projevilo i na dárku, který letos o Vánocích nadělili blízkému člověku.

Jak se vede malé lásky? - Švábovi
aktualizováno 11.08.

JAK SE VEDE MALÉ LÁSKY: Fotbalová rodina Švábových po roce: Malá Laurinka pořádně vyrostla! VIDEO

Léto je v plném proudu, a protože si malou přestávku mezi sezónami dávají i fotbalisté, s kamerou jsme se vypravili za fotbalovou rodinou Švábových ze 7. dílu Malých lásek. Mirčin manžel Lukáš u porodu nebyl hned z několika důvodů. Dobře mu nedělala krev, přítomnost kamer a ani fakt, že Plzeň vzala Spartě titul. Jak se rodině nyní daří?

Malé lásky rodiny - 1
aktualizováno 30.01.

UKÁZALA HO: Mirku Švábovou do porodnice doprovodil dědeček. Teď se pochlubila i tatínkem!

Srdíčko celé rodiny Švábových bije nejen pro Spartu, ale i pro velkou rodinu. Mamince Miroslavě dělá radost nejen nejmladší dcera Laura, ale i dva synové. Na fotkách se ale pochlubila i sympatickým manželem. Jak vypadá?

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi
aktualizováno 08.10.

CO V TV NEBYLO: Slíbila, že už rodit nebude. Proč se Mirka bála oznámit, že je potřetí těhotná?

Příběh fotbalové rodinky Švábových ze sedmého dílu Malé lásky jistě dobře znáte! Roli otce u porodu hravě zastoupil děda. V bonusovém videu Mirka srovnává své dva porody a prozrazuje, proč se bála oznámit, že čeká třetí dítě.

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi - 3
aktualizováno 02.10.

Rodina Mirky a Lukáše Švábových

Mirka s Lukášem jsou velkými fotbalovými fanoušky. Oba tento sport v místě bydliště trénují a ve fotbalové brance měli dokonce svatbu. Je tu ale problém, rodina nefandí Plzni ale Spartě. Bude nakonec u porodu třetího dítěte i samotný otec?