Malé lásky
24.12.

TO JE ROZTOMILÉ: Podívejte se na první Vánoce dvojčátek z Malých lásek. Pořádně vyrostla! FOTO

Malé lásky Nela s Laurou prožívají své první Vánoce. Jejich maminka prozradila, co dostanou dvojčátka pod stromeček a na co se nejvíce těší.

Malé lásky - Nikola a Lukáš
aktualizováno 03.10.

Jak se vede, malé lásky? Rodina Krondlových si prošla očistcem! Miminko onemocnělo

Nikola a Lukáš spolu nejsou moc dlouho, i přesto toho ale spolu už hodně stihli. Koupili si byt, který zrekonstruovali, vzali se, a na své první dítě se moc těšili. Po narození malé Mii si ale manželé prošli očistcem. Po porodu jí totiž lékaři zjistili špatnou funkčnost štítné žlázy, což mohlo ovlivnit celý vývoj miminka a vést dokonce ke kretenismu. Naštěstí se na to ale přišlo včas. I přesto musí ale malá Mia brát do konce života prášky. Možná i proto ji Nikola zahrnuje nejlepšími hračkami i oblečením. Co všechno jí koupila? Na to se podívejte ve videu!

Švábovi fotbalisti kluci
aktualizováno 11.08.

JAK TO VIDÍ ŠVÁBOVI: Jaký vztah mají sourozenci k Laurince? Nevinný rozhovor odhalil smutnou skutečnost

Mirka Švábová z pořadu Malé lásky má kromě malé dcery Laury i dva syny, kteří jsou, stejně jako jejich rodiče, velkými fanoušky fotbalové Sparty. Děti jsou upřímné a v rozhovoru prozradily zajímavé informace nejen o fotbalu.

Malé lásky Švábovi
aktualizováno 11.08.

CO JE K TOMU VEDLO? Sparťanská rodina z Malých lásek darovala dres nepřátelského týmu!

Mirčin manžel Lukáš, který je zarytým fanouškem fotbalové Sparty, odmítl být u porodu ze dvou důvodů. Nemá rád krev a navíc jeho žena rodila na „znepřáteleném“ území v Plzni – plzeňský fotbalový klub sebral Spartě titul. Manželé Švábovi mají smysl pro humor, což se projevilo i na dárku, který letos o Vánocích nadělili blízkému člověku.

Jak se vede malé lásky? - Švábovi
aktualizováno 11.08.

JAK SE VEDE MALÉ LÁSKY: Fotbalová rodina Švábových po roce: Malá Laurinka pořádně vyrostla! VIDEO

Léto je v plném proudu, a protože si malou přestávku mezi sezónami dávají i fotbalisté, s kamerou jsme se vypravili za fotbalovou rodinou Švábových ze 7. dílu Malých lásek. Mirčin manžel Lukáš u porodu nebyl hned z několika důvodů. Dobře mu nedělala krev, přítomnost kamer a ani fakt, že Plzeň vzala Spartě titul. Jak se rodině nyní daří?

Jak se vede, Malé lásky Jana Boháčková - 3
aktualizováno 14.10.

TOHLE NIKDO NEČEKAL: Proč se Jana z Malých lásek při pohledu na svou dcerku rozplakala? VIDEO

Jana z Malých lásek nepoužívala antikoncepci, protože měla být podle lékařů od sedmnácti let neplodná. Stal se ale zázrak, a maminka porodila zdravou a krásnou holčičku Pavlínku.

Malé lásky Počepičtí
aktualizováno 25.08.

POČEPIČTÍ ODPOVÍDAJÍ: Jak to vypadá, když se maminka rozčílí, a koho mají děti raději? VIDEO

Petr a Denisa tvoří harmonický pár. Jsou šťastnými rodiči dvou holčiček. Jak to ale dopadne, když každému z nich reportérka zadá tytéž otázky? Shodnou se ve svých odpovědích?