Švábovi fotbalisti kluci
aktualizováno 11.08.

JAK TO VIDÍ ŠVÁBOVI: Jaký vztah mají sourozenci k Laurince? Nevinný rozhovor odhalil smutnou skutečnost

Mirka Švábová z pořadu Malé lásky má kromě malé dcery Laury i dva syny, kteří jsou, stejně jako jejich rodiče, velkými fanoušky fotbalové Sparty. Děti jsou upřímné a v rozhovoru prozradily zajímavé informace nejen o fotbalu.

Malé lásky Švábovi
aktualizováno 11.08.

CO JE K TOMU VEDLO? Sparťanská rodina z Malých lásek darovala dres nepřátelského týmu!

Mirčin manžel Lukáš, který je zarytým fanouškem fotbalové Sparty, odmítl být u porodu ze dvou důvodů. Nemá rád krev a navíc jeho žena rodila na „znepřáteleném“ území v Plzni – plzeňský fotbalový klub sebral Spartě titul. Manželé Švábovi mají smysl pro humor, což se projevilo i na dárku, který letos o Vánocích nadělili blízkému člověku.

Jak se vede malé lásky? - Švábovi
aktualizováno 11.08.

JAK SE VEDE MALÉ LÁSKY: Fotbalová rodina Švábových po roce: Malá Laurinka pořádně vyrostla! VIDEO

Léto je v plném proudu, a protože si malou přestávku mezi sezónami dávají i fotbalisté, s kamerou jsme se vypravili za fotbalovou rodinou Švábových ze 7. dílu Malých lásek. Mirčin manžel Lukáš u porodu nebyl hned z několika důvodů. Dobře mu nedělala krev, přítomnost kamer a ani fakt, že Plzeň vzala Spartě titul. Jak se rodině nyní daří?

Malé lásky rodiny - 1
aktualizováno 30.01.

UKÁZALA HO: Mirku Švábovou do porodnice doprovodil dědeček. Teď se pochlubila i tatínkem!

Srdíčko celé rodiny Švábových bije nejen pro Spartu, ale i pro velkou rodinu. Mamince Miroslavě dělá radost nejen nejmladší dcera Laura, ale i dva synové. Na fotkách se ale pochlubila i sympatickým manželem. Jak vypadá?

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi
aktualizováno 08.10.

CO V TV NEBYLO: Slíbila, že už rodit nebude. Proč se Mirka bála oznámit, že je potřetí těhotná?

Příběh fotbalové rodinky Švábových ze sedmého dílu Malé lásky jistě dobře znáte! Roli otce u porodu hravě zastoupil děda. V bonusovém videu Mirka srovnává své dva porody a prozrazuje, proč se bála oznámit, že čeká třetí dítě.

JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Mirka a Lukáš Švábovi
aktualizováno 04.10.

JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY: Fotbalová rodina prozradila plány do budoucna. Proč nesmí malá Laurinka hrát fotbal?

Jaké jsou plány rodiny Švábových ze 7. dílu Malých lásek do budoucna? Maminka hodně překvapila. Jejich dcera prý rozhodně fotbal hrát nebude!

Malé lásky otec nebo děda
aktualizováno 04.10.

FAUX PAS na porodním sále: Čí je to tatínek? Rodina z Malých lásek zmátla celý personál!

Mladistvý vzhled tatínka, který do nemocnice doprovází nastávající trojnásobnou maminku, zmátl nejednu sestřičku a asistentku na porodním příjmu. Takové faux pas se určitě nestalo naposledy! Čí tatínek to tedy je?

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi
aktualizováno 02.10.

VELKÝ FANOUŠEK SPARTY: Překousne otec svou averzi a vstoupí na nepřátelské území nenáviděné Plzně?

Mirka s Lukášem už mají doma dva kluky a s radostí očekávají třetí přírůstek do rodiny. Je tu ale jeden problém. Manžel, i celá rodina, jsou sparťani a porod v Plzni se tak nesetkal s velkým nadšením. Překoná se a překročí fotbalový fanda, i přes velký odpor, hranice města Plzně?

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi - 3
aktualizováno 02.10.

Rodina Mirky a Lukáše Švábových

Mirka s Lukášem jsou velkými fotbalovými fanoušky. Oba tento sport v místě bydliště trénují a ve fotbalové brance měli dokonce svatbu. Je tu ale problém, rodina nefandí Plzni ale Spartě. Bude nakonec u porodu třetího dítěte i samotný otec?