Nebyl dobrý otec, nemůže být ani dobrý děda: Kristýna z Malých lásek prozradila, jak to u nich vypadá dnes

Aktualizováno 30.01.2018

Malé lásky rodiny - 4
Zdroj: Nova.cz

Už je to několik týdnů, co byl odvysílán zatím poslední díl dokureality Malé lásky. Od samotného natáčení ale uběhlo více času. Jak se daří malé Viktorce a Pepíčkovi? Maminky se pochlubily těmito roztomilými fotkami a prozradily, jak se těší na Vánoce i jak to u nich vypadá po natáčení.

Přehrát poslední díl

Kristýnu Kosteleckou opustila matka už v porodnici a od té doby vyrůstala jen s babičkou a otcem. S tím měla zpočátku hezký vztah, pak ale, podle jejích slov, začal střídat partnerky, a tak se odcizili. Otec René se ale nakonec na prvorozenou vnučku moc těšil a dceru doprovázel i do porodnice. Při samotném porodu ji pak podporoval už jen manžel Roman, kterým dělá společná dcera převelikou radost.

Zdroj: TV Nova

„Na Vánoce s Vikčou se těším opravdu hodně. Vánoce jsem nikdy neměla ráda, ale jak mám malou, tak se nemůžu dočkat. Dokonce jsem to nevydržela a nějaké dárky jsem jí už dala. Manžel sice nebyl moc nadšený, ale použila jsem jeho vlastní slova „vždyť z toho ještě nemá rozum“. Jsme na něj dvě holky, takže bylo po mém. Vánoce se svou vlastní rodinou je něco, co jsem si dlouho přála. Navíc letos svátky slavíme i s manželovými rodiči, což jsou naprosto skvělí lidé a úplně ukázková babička s dědou, takže svátky budou plné pohody a radosti. Jen mě mrzí, že můj otec, Vikči děda, o ni zájem nejeví a ani se nezajímá, jak se malé daří. Ale co, nebyl dobrý otec, nemůže být ani dobrý děda,...“ napsala hořkosladkou zprávu hrdá maminka Kristýna.
VIDEO: Jakou nehodu očekává o Vánocích maminka Andrea z Malých lásek? Tohle nechcete zažít!
VIDEO: Jakou nehodu očekává o Vánocích maminka Andrea z Malých lásek? Tohle nechcete zažít!

Na vánoční svátky se synem se těší i Andrea Weinfurterová. Doma už mají téměř vše připravené, vyzdobené a Andrea společně se svou maminkou napekla mnoho druhů cukroví. Celý byt pak prozářila světýlka, která se malému synovi velmi líbí.

Zdroj: Nova.cz


Desetiměsíční syn Pepíček dělá rodině Weinfurterových jen samou radost. Pořádně si s ním ale užijí, protože je to malý divoch, až se maminka Andrea bojí, že o svátcích dojde k nemalým karambolům.


 

Oběma rodinám přejeme krásné prožití vánočních svátků a šťastné vykročení do Nového roku.
 

 

Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu od ledna do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy směřujte na adresu malelasky@nova.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

UKÁZALA HO: Mirku Švábovou do porodnice doprovodil dědeček. Teď se pochlubila i tatínkem!
UKÁZALA HO: Mirku Švábovou do porodnice doprovodil dědeček. Teď se pochlubila i tatínkem!

kuci TV Nova

Otřesný případ: Budoucí tatínek se dítěte zřekl přes sms