Andrea Weinfurterová z MALÝCH LÁSEK: Promluvila o natáčení svého porodu. Šla by do toho znovu?

Aktualizováno 30.01.2018


Videozáznam jako vzpomínka na porod a narození vaší malé lásky? Žádný problém! Přihlaste se do natáčení druhé série dokureality Malé lásky, které probíhá od ledna do konce března. Jak na natáčení vzpomíná jedna z nejvýraznějších tváří?

Přehrát poslední díl

Andrea Weinfurterová se o castingu dozvěděla z televize: „Dávali upoutávku na Malé lásky, tak jsem si řekla, že by to nemuselo být špatný a malej by měl aspoň vzpomínku na porod, když se narodil,“ popsala spokojená maminka syna Pepíčka své první setkání s projektem. Pak šlo vše ráz na ráz a i přes nemalé komplikace v těhotenství porodila Andrea zdravého chlapečka, který byl jedním z největších miminek celé dokureality. Vážil přes 4200g a mamince tak dal pořádně zabrat.

Zdroj: Nova.cz

A jaké pro Andreu bylo být během celého porodu sledovaná kamerami? „Já jsem je vůbec nevnímala. Když už člověk měl bolesti a starosti, aby bylo všechno v pořádku, tak mi vůbec nepřišlo, že se tam něco točí. Spousta lidí si myslí, že je tam štáb, ale já jsem sice rodila před kamerami, ale byly to kamerky,“ popsala své zážitky Andrea. Z výsledného záznamu měla velkou radost a navíc celý díl dostala na památku nahraný na DVD: „Moc se mi líbilo, jak je to hezky decentně natočené,“ popsala.
Zdroj: Nova.cz

Andrea by moc ráda pořídila malému Pepíčkovi, kterému je nyní 10 měsíců, sourozence. Lituje spokojená maminka s odstupem času svého rozhodnutí, nebo by se do Malých lásek neváhala přihlásit i teď? „Šla bych do toho znovu. Mě se to moc líbilo. Je to hezky natočené, decentní, příjemní lidé okolo, šla bych do toho!“


Jak probíhala spolupráce se štábem a s kým z personálu Fakultní nemocnice v Plzni je stále v kontaktu? To Andrea prozradila ve videu.

 

Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu od ledna do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail malelasky@nova.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TAKTO JSTE HLASOVALI: Který příběh Malých lásek u diváků zabodoval nejvíce? Podívejte se!
TAKTO JSTE HLASOVALI: Který příběh Malých lásek u diváků zabodoval nejvíce? Podívejte se!