RODINY Z MALÝCH LÁSEK DNES: Jak se jim daří? Maminky se svěřily s detaily a ukázaly fotky

Aktualizováno 02.02.2018

Malé lásky rodiny - 2
Zdroj: Nova.cz

Jana Boháčková a Simona Horvathova z Malých lásek mají zcela odlišné osudy. Zatímco Jana čekala na vysněné druhé miminko celých 28 let, Simoně Pán Bůh nadělil už počtvrté a ke třem holkám přibyl vytoužený chlapec. Jak rodiny prožily svátky?

Přehrát poslední díl

Jana a Petr, kteří se objevili zatím v posledním odvysílaném dílu Malých lásek, se do sebe zamilovali až v pozdějším věku a jejich dospělé děti s nimi kvůli tomu přestaly komunikovat.

Zdroj: Nova.cz

Janě lékaři před 28 lety oznámili, že je neplodná a už nikdy mít žádné dítě nebude. Jana se dlouhý čas s touto zprávou vyrovnávala a v další dítě tak vůbec nedoufala. Přesto se stal zázrak a na svět přišla malá Pavlínka.
Andrea Weinfurterová z MALÝCH LÁSEK: Promluvila o natáčení svého porodu. Šla by do toho znovu?
Andrea Weinfurterová z MALÝCH LÁSEK: Promluvila o natáčení svého porodu. Šla by do toho znovu?

Vánoce trávili v rodinném kruhu. „Nejprve jsem se těšila, se jak bude maličká Pavlínka reagovat na Mikuláše s čertem...a reakce byla úžasná, dívala se s otevřenou pusinkou a pak se začala smát :) O to dojemnější byla reakce na rozsvícený vánoční stromek. Už od narození je stále usměvavá. Děti jsou úžasné a vidět jejich radost v očích, je to tak dojemné, přinášející štěstí a radostné, že v tu chvíli máte na tváři úsměv i vy,“ napsala hrdá maminka Jana.Simona a Lukáš Horvathovi jsou spolu od svých sedmnácti a mají společně čtyři děti. První potomek se jim narodil, když bylo Simoně čerstvých 18. Více starostí a vrásek než tři dcery a syn dělá manželům stavební firma. Vše bylo v pořádku až do momentu, kdy jim před dvěma lety z finančního úřadu oznámili, že částka kterou prý „dluží” se pohybuje okolo 19 miliónů. Simona tak ještě na porodním příjmu odpovídala na pracovní e-maily. Jak se jim daří dnes?

Zdroj: Nova.cz

„Zasílám pár fotek malého Viktorka. Byly to jeho první vánoční svátky. Moc si nepřipouštím, co se všechno kolem děje. Malý roste a už začíná sem, tam chodit, všechno papá, tak je to veselé. Hlavní ale je, že jsme všichni spolu. Tak to říká naše Petruška, “ vzkázala Horvathová.


 

Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu od ledna do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail malelasky@nova.cz.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TY ALE VYROSTLY! Jak DNES vypadají miminka z Malých lásek? Maminky odhalily FOTKY z rodinného alba
TY ALE VYROSTLY! Jak DNES vypadají miminka z Malých lásek? Maminky odhalily FOTKY z rodinného alba

CHUDÁK JEJÍ PŘÍTEL! Andrea z malých lásek prozradila, jaký dárek pod stromeček ji naštval, i udělal radost
CHUDÁK JEJÍ PŘÍTEL! Andrea z malých lásek prozradila, jaký dárek pod stromeček ji naštval, i udělal radost

Nebyl dobrý otec, nemůže být ani dobrý děda: Kristýna z Malých lásek prozradila, jak to u nich vypadá dnes
Nebyl dobrý otec, nemůže být ani dobrý děda: Kristýna z Malých lásek prozradila, jak to u nich vypadá dnes

kuci TV Nova

Padající kalhoty a docent Škraloup. Připomeňte si ty nejzábavnější okamžiky z Malých lásek!