TAKHLE SLAVÍ MALÉ LÁSKY: Počepičtí v novém, Weinfurterová se pochlubila svými chlapáky!

Aktualizováno 23.03.2018

Malé lásky narozeniny
Zdroj: Nova.cz

Za první rok života udělaly Malé lásky velký pokrok a už to nejsou ta malá novorozeňata, které jste mohli vidět na televizních obrazovkách. Už se učí chodit, používat svá první slůvka a objevují svět. Jak se rodinám daří a jak probíhaly jednotlivé oslavy?

Přehrát poslední díl

Manželé Počepičtí společně provozují hotel, kavárnu a muzeum kočárků a jízdních kol v malebném západočeském městečku Loket. I když je práce v rodinném podniku velmi náročná, rodina je u nich na prvním místě. Nyní rodinu Počepických navíc velmi intenzivně zaměstnávalo stěhování a v rámci dokumentace narozeninové oslavy byl tablet to jediné, co se při stěhování našlo i s nabíječku. Jak oslavili Eliščiny první narozeniny?Jak narozeniny oslavila s rodinou Andrea Weinfurterová, se dozvíte na další stránce.

Andree Weinfurterové se porodem syna Pepíčka splnil životní sen – stát se mámou. Pepíček byl při narození pořádný chlapák a mamince dal se svými 4200 gramy opravdu zabrat. I tato malá velká láska už oslavila své první narozeniny a svůj velký den si náležitě užila.


 

Líbil se vám tento projekt? Do další série Malých lásek se mohou hlásit maminky, které mají termín porodu do konce dubna 2018! Všechny informace a přihlašovací formulář naleznete ZDE. Veškeré dotazy můžete směřovat na e-mail malelasky@nova.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: 1. narozeniny Malých lásek. Kinga a Štefan jsou dokonce dvojnásobnými rodiči. Podívejte se!
GALERIE: 1. narozeniny Malých lásek. Kinga a Štefan jsou dokonce dvojnásobnými rodiči. Podívejte se!

ÚŽASNÉ ODHALENÍ: Na co se těšit v právě natáčených dílech Malých lásek?
ÚŽASNÉ ODHALENÍ: Na co se těšit v právě natáčených dílech Malých lásek?

STAŇTE SE TELEVIZNÍ HVĚZDOU! Máte termín do konce dubna? Přihlašte se do Malých lásek!
STAŇTE SE TELEVIZNÍ HVĚZDOU! Máte termín do konce dubna? Přihlašte se do Malých lásek!

 

 

kuci

Otřesný případ: Budoucí tatínek se dítěte zřekl přes sms