VIDEO: Zdrcující diagnóza je nepřesvědčila. Lékař prozradil, jakou má nenarozené dítě šanci

Aktualizováno 18.10.2018


Mladí rodiče z dokureality Malé lásky se i přes vysoké riziko genetické poruchy rozhodli přivést dítě na svět. Po celou dobu těhotenství si však tuto hrozbu rozhodně nepřipouští. Jak to dopadne?

Přehrát poslední díl

Diváci TV Nova se mohou již tuto středu těšit na další strhující příběhy v dokureality Malé lásky! Tentokrát budou sledovat cestu mladých rodičů Marie a Jána, kteří se i přes vysoké riziko genetické poruchy rozhodnou přivést dítě na svět. „Ani na chvilku jsem nepřemýšlela o tom, že dám malou pryč. Věřím tomu, že bude zdravá,“ prozradila budoucí maminka, když se dozvěděla, že bude mít holčičku.

Po celou dobu těhotenství se Marie snaží nepřipouštět si hrozbu dědičné poruchy, přesto začíná pociťovat obavy právě na porodním sále. Okamžik pravdy přichází s porodem malé Marušky. „Prostě jsem hodně věřil, že dítě přijde na svět zdravé,“ říká tatínek. Velkou oporou Marii i jejímu partnerovi je početná rodina, která nastávající rodiče doprovází do porodnice. Diváci uvidí porod nejen očima rodičky, ale také společně s babičkou, dědečkem a sestrou na vozíčku budou sdílet radost z narozeného miminka.

 

Premiérový díl dokureality Malé lásky můžete sledovat ve středu 19. září ve 21:35 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drama na porodním sále i mimo něj: Sylvin syn se v době porodu zraní!
Drama na porodním sále i mimo něj: Sylvin syn se v době porodu zraní!

BYL TO RISK: Operace v těhotenství málem ohrozila zdraví dítěte
BYL TO RISK: Operace v těhotenství málem ohrozila zdraví dítěte

Maminka z Malých lásek bude výbavu pro miminko kupovat až v 8. měsíci. Je za tím smutný příběh
Maminka z Malých lásek bude výbavu pro miminko kupovat až v 8. měsíci. Je za tím smutný příběh