NEBYLI SPOLU! Nakonec nás tatínek vzal k sobě, prozradila smutně Kristýna

Aktualizováno 17.11.2018


Kristýna a její manžel Honza se dlouho pokoušeli o dítě, a proto byli z narození prvního syna pochopitelně nadšení. Po jeho porodu to však maminka neměla vůbec jednoduché.

Přehrát poslední díl

Kristýna se s manželem Honzou pokoušeli velmi dlouho o dítě, ale bohužel se jim to nedařilo. Dokonce i dvakrát zkoušeli umělé oplodnění, ale také neúspěšně. V době, kdy to oba dva už vzdali, se stal zázrak a mladá maminka otěhotněla. „Adopce byla až poslední možnost,“ svěřila se spokojená maminka, která zažívala po porodu krušné chvilky.

Zdroj: TV Nova

„To šestinedělí bylo takové hektické. Nejdřív jsme spali odděleně od tatínka, pak nás ale vzal k sobě. Všechno se uklidnilo a už fungujeme jako rodina,“ prozradila Kristýna, která by s manželem pochopitelně chtěla druhé dítě, což ale tentokrát nebude vůbec jednoduché. 

Zdroj: TV Nova

„Doktor říkal, že to bude komplikovanější, že už jedině uměle. My to ale necháme všechno na přírodě,“ dodala maminka, která má pro svého další potomky už vymyšlená i jména. Jaké? To se dozvíte ve videu, kde Kristýna mimo jiné také prozradila, že se měl jejich první syn Eliáš jmenovat původně úplně jinak. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak se vede, malé lásky? Lucie prozradila smutný příběh, jak se dostala na invalidní vozík
Jak se vede, malé lásky? Lucie prozradila smutný příběh, jak se dostala na invalidní vozík

VELKÉ NOVINKY: Lenka Kužmová promluvila o svatbě a dalším miminku! VIDEO
VELKÉ NOVINKY: Lenka Kužmová promluvila o svatbě a dalším miminku! VIDEO

Rodina Vlasty Mikové po porodu syna: Hádky a problémy s bydlením! VIDEO
Rodina Vlasty Mikové po porodu syna: Hádky a problémy s bydlením! VIDEO