ODTAJNĚNO: Petr měl vztah s dvojčetem Karolíny. Partneři prozradili detaily! VIDEO

Aktualizováno 17.11.2018


Karolína a Petr se dali dohromady i přes nepřízeň rodičů, protože se velmi milovali. Ještě před jejich vztahem chodil Petr s její sestrou Kristýnou. Jak to celé bylo? Partneři prozradili všechny detaily!

Přehrát poslední díl

Mezi Karolínou a Petrem je velký věkový rozdíl, což se pochopitelně nelíbilo rodičům mladé dívky. Zamilovaní partneři spolu ale i přes tento nesouhlas začali chodit. Po pěti letech navíc zjistili, že čekají dítě, což rozhodně neplánovali. Oba dva se ale na svého potomka moc těšili. Změnilo narození malé Charlotky jejich vztahy v rodině? „Teď už je to v pohodě. Jsme spolu už delší dobu, takže si na to rodiče zvykli a smířili se s tím, že prostě budu s Péťou a berou ho,“ prozradila spokojená maminka, pro kterou byl Petr u porodu opravdu velkou oporou.

Zdroj: TV Nova

Na porodní sál ji však přišla podpořit i její sestra Kristýna, se kterou měl Petr také krátký vztah. „To bylo takové chvilkové. Tam šlo spíš o to, že Karolína byla taková stydlivka a její sestra byla taková víc do větru. Tam šlo spíš o tu komunikaci, jak navázat ten kontakt,“ vysvětlil celou situaci Petr s tím, že s Kristýnou byl necelý měsíc. Karolíně to ovšem vůbec nevadilo. „Já jsem se naopak dala s Péťou dohromady díky sestře. Požádala jsem ji, aby mi pomohla, protože jsem se styděla,“ dodala mladá maminka.

Zdroj: TV Nova

Oba partneři se také rozpovídali o tom, jak moc na sebe žárlí. Více ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rodina Vlasty Mikové po porodu syna: Hádky a problémy s bydlením! VIDEO
Rodina Vlasty Mikové po porodu syna: Hádky a problémy s bydlením! VIDEO

Jak se vede, malé lásky? Lucie prozradila smutný příběh, jak se dostala na invalidní vozík
Jak se vede, malé lásky? Lucie prozradila smutný příběh, jak se dostala na invalidní vozík

Tohle nikdo nečekal: Nejmladší maminka z Malých lásek se rozešla s partnerem. Sama ale není!
Tohle nikdo nečekal: Nejmladší maminka z Malých lásek se rozešla s partnerem. Sama ale není!