Jak se vede, malé lásky? Podívejte se, jak vypadala návštěva v rodině Andrey

Aktualizováno 18.11.2018


Andrea přivedla na svět krásná dvojčátka, ale po jejich narození prožila velkou ztrátu. Přišla o maminku. Navzdory vážné nemoci však zvládá všechny své povinnosti dokonale. Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Andrea Paušová a její partner Lukáš Levai se seznámili před šestnácti lety na diskotéce. Od té doby žijí společný a spokojený život. Doma už mají syna Davídka a nyní se dočkali krásných dvojčátek. Jejich maminka má ale silnou cukrovku a inzulínovou pumpu, a proto musela porodit do 37. týdne. Poté už by to bylo vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu nebezpečné. Císařský řez ale nakonec proběhl v pořádku a maminka, Nela i Laura jsou zdravé.

Zdroj: TV Nova

Starost o dvojčátka není ovšem vůbec jednoduchá záležitost. Andrea navíc po porodu ztratila nejbližšího člověka. „K tomu fofru jsme navíc přišli o moji maminku. Viděla je asi dva měsíce a z toho měsíc ležela v nemocnici. Byla pro mě nejlepší kamarádka. Máma je jen jedna,“ prozradila Andrea se slzami v očích.

Ve videu se mimo jiné také rozpovídala o tom, zda budou mít její děti také cukrovku. Jaká je pravděpodobnost? Podívejte se!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODTAJNĚNO: Petr měl vztah s dvojčetem Karolíny. Partneři prozradili detaily! VIDEO
ODTAJNĚNO: Petr měl vztah s dvojčetem Karolíny. Partneři prozradili detaily! VIDEO

Tohle nikdo nečekal: Nejmladší maminka z Malých lásek se rozešla s partnerem. Sama ale není!
Tohle nikdo nečekal: Nejmladší maminka z Malých lásek se rozešla s partnerem. Sama ale není!

NEBYLI SPOLU! Nakonec nás tatínek vzal k sobě, prozradila smutně Kristýna
NEBYLI SPOLU! Nakonec nás tatínek vzal k sobě, prozradila smutně Kristýna