EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Jak se daří Heleně z Malých lásek? Její syn je fešák!

Aktualizováno 19.11.2018


U Heleny Lůcové, kterou mohli diváci vidět v dokureality Malé lásky, došlo k několika velkým změnám. Její syn navíc od natačení pochopitelně dost vyrostl a je z něj velký fešák. Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Helena Lůcová považuje miminko za boží dar a rozhodně by si jej nenechala vzít. Proto se také rozhodla dítě vychovat bez partnera za pomoci své maminky a sestry. Celá rodina byla z malého Františka nadšená a mladé mamince se snažila všemožně pomoci. „Byla jsem ráda, že babičky měly z narození malého obrovskou radost. My jsme v rodině hodně citově založení, máme se všichni moc rádi a nedokážeme být na sebe zlí,“ prozradila Helena s tím, že pro sebe zkrátka udělají všechno.

Zdroj: TV Nova

Po narození Františka došlo u Heleny k jedné velké změně. Mladá maminka se totiž k otci svého dítěte vrátila. Zatím spolu ale nebydlí a čekají, jak se jejich vztah vyvine. Helena svého potomka velmi miluje, ale druhé dítě prý zatím nechce. „Do druhého už bych nešla. Partner by ale chtěl, mluvil o tom a přál by si to tentokrát udělat všechno jinak. Chtěl by být se mnou u porodu a hlavně abychom byli rodina, která spolu žije. Pro mě byl ale ten porod hodně těžký po fyzické i psychické stránce, takže už znovu nechci,“ dodala.


Jak se má rodina dnes? A jak malý František vyrostl? Na to se podívejte v galerii!

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Petr z Malých lásek skončil na týden v nemocnici: Za vážnými problémy stojí zdánlivá banalita
Petr z Malých lásek skončil na týden v nemocnici: Za vážnými problémy stojí zdánlivá banalita

NEBYLO V TV: Devastující smutek rodičů Karolíny. Petrovi dokonce vyhrožují!
NEBYLO V TV: Devastující smutek rodičů Karolíny. Petrovi dokonce vyhrožují!

Jak se vede, malé lásky? Andree zemřel po porodu dvojčat nejbližší člověk!
Jak se vede, malé lásky? Andree zemřel po porodu dvojčat nejbližší člověk!