TO JE ROZTOMILÉ: Podívejte se na první Vánoce dvojčátek z Malých lásek. Pořádně vyrostla! FOTO

Aktualizováno 19.01.2019

Malé lásky
Zdroj: TV Nova

Malé lásky Nela s Laurou prožívají své první Vánoce. Jejich maminka prozradila, co dostanou dvojčátka pod stromeček a na co se nejvíce těší.

Andree a Lukášovi se v dubnu narodila dvojčátka - Nela a Laura. Letos tyto malé lásky oslaví své první Vánoce a jejich rodiče jsou tedy celí nedočkaví, až uvidí jejich rozzářená očka.

Zdroj: Soukromý archiv

Podle maminky Andrey budou letošní svátky báječné. „Náš vánoční den je plný pohody než začne večeře, pak je to malinko chaotické. Ráno dám na stolek cukroví, nasnídáme se, koukneme tradičně na pohádky a jdeme nazdobit stromeček,“ popsala Andrea jejich typický Štědrý den.

Zdroj: Soukromý archiv

Před tím, než se rodina vrhne na rozbalování dárků, však má jednu netypickou tradici. „Musíme nachystat občerstvení pro Ježíška, aby neměl hlad. Dáme mu colu a cukroví,“ popisuje maminka Andrea jejich zvyk. A co dostanou malá dvojčátka? Samozřejmě spoustu hraček! „Nejlepším dárkem by pro ně ale byl papír a mašle,“ směje se Andrea.Maminka také zavzpomínala na nejlepší dárek, který kdy dostala. „Můj emočně nejlepší dárek asi byly kšíry na králíka. Moc dobře si to pamatuji, vletěly mi slzy do očí,“ popsala Andrea. Nyní jí ale bude do očí vhánět slzy dojetí především pohled na rozzářená očka malých dvojčátek i syna Davídka.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak se vede, malé lásky? Podívejte se, jak vypadala návštěva v rodině Andrey
Jak se vede, malé lásky? Podívejte se, jak vypadala návštěva v rodině Andrey

Jak se vede, malé lásky? Andree zemřel po porodu dvojčat nejbližší člověk!
Jak se vede, malé lásky? Andree zemřel po porodu dvojčat nejbližší člověk!

EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ: Malé lásky za branami nemocnice. Jak se jim vede? Ja vyrostly?
EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ: Malé lásky za branami nemocnice. Jak se jim vede? Ja vyrostly?

 


Padající kalhoty a docent Škraloup. Připomeňte si ty nejzábavnější okamžiky z Malých lásek!