Těhotenství se stylem: Instamatky rozprodávají svůj šatník! Výtěžek půjde na charitu

Publikováno 10.10.2019


Sledujete na instagramu některou ze slavných maminek? Nyní se divákům nabízí jedinečná příležitost si pořídit nějaký kousek z jejich šatníku. Ve Velké hale Vnitroblocku se 13. října mezi 14 a 19 hodinou bude pořádat Bloges Market Nikol Moravcové. Výtěžek poputuje na podporu dětí v dětských domovech.

„Já prostě nemůžu mít mateřskou dovolenou. Bloges Marklet je moje největší vášeň už neuvěřitelných 6 let a letos vůbec poprvé v trochu jiném stylu.“ řekla známá influencerka, která nedávno přivedla na svět dcerku Violku.

Nebude to jen šatník Nikol, který byl pečlivě protříděný, následovaly ji i další instamatky. O své děti se nakupující maminky nemusí bát. Na místě bude připravené hlídání za symbolickou cenu, kojící koutek i parking pro kočárky.

„Pozvala jsem ty nejlepší dětské, většinou české, výrobce z celého Instagramu a samozřejmě ty nejstylovější instamatky.“ láká novopečená maminka Nikol.

Stylové oblečení známých maminek a jejich dětí za pár korun najdete ve Velké hale Vnitroblocku 13. října od 14 do 19 hodin!