JAK TO VIDÍ TATÍNEK? Petr z Malých lásek se svěřil, co mu děti daly a vzaly

Aktualizováno 25.8. 2017 18:19
Zdroj: TV Nova

Jak skloubit podnikání, práci na rodinném domku a rodinný život? Není to nic jednoduchého! Petr Počepický prozradil, jak se cítí coby tatínek dvou malých holčiček, a co mu v tomto hektickém životním období chybí nejvíc...

Manžele Denisu a Petra Počepické diváci poznali hned v prvním díle Malých lásek. Rodina žije v malém rodinném domku přímo pod zámkem Loket. Petr a Denisa vlastní hotel, kavárnu a muzeum kočárků a jízdních kol. Jak zvládají takto náročnou práci po narození miminka?

Petr tvrdí, že ačkoliv je rodinný byznys hodně vyčerpávající, rodina pro něj vždy byla a bude na prvním místě. Sám o sobě říká, že není hospodský typ a snaží se každou volnou chvíli trávit s rodinou, protože si každý okamžik se svými dcerami moc užívá. Přiznává ale, že mu chybí společné chvíle s manželkou, kdy by si mohli někam spolu vyrazit. Vzápětí však dodává, že to není nic dramatického a že až holky povyrostou, znovu budou mít jeden pro druhého více času.

Malé lásky
Zdroj: Archiv TV Nova Malé lásky, Petr Počepický

Co ještě prozradil Petr o svém rodinném životě? Jaké jsou nyní vztahy v rodině Počepických? A cítí Petr nějaký rozdíl v přístupu k výchově starší Aničky a mladší Elišky? Podívejte se na video!



Další díl pořadu Malé lásky můžete sledovat už ve středu 30. srpna ve 21:35 na Nově.

 

 

Nova.cz