JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Počepičtí prozradili, zda se po porodu rodinné vztahy spravily! Budou mít děti prarodiče?

Aktualizováno 24.8. 2017 12:44
Zdroj: TV Nova

Harmonický vztah Petra a Denisy narušovala skutečnost, že Petrovi rodiče nepřijali jeho manželku. Změnilo se po porodu druhého dítěte něco? Budou mít děti konečně babičku a dědečka?

Petr a Denisa provozují hotel, kavárnu a muzeum kočárků a jízdních kol. Ačkoliv je práce v rodinném podniku vyčerpává a nutí k cestování, protože muzejnictví vyžaduje cesty po celé Evropě, rodina je pro ně na prvním místě. Snaží se najít rovnováhu mezi byznysem, rodičovstvím a láskou. Kvůli práci čekali s druhým dítětem celých sedm let. Nechtěli dítě přivést do rozestavěného domu chtěli mu poskytnout veškerý čas a péči.

Malé lásky: Mejdan na porodním sále! - 6
Zdroj: TV Nova

Idylku rodině kazí skutečnost, že Petrovi rodiče manželku Denisu nepřijali, Syn s nimi přerušil kontakt, protože si pevně za svou ženou stojí.

malé lásky - Eva Spurná - 5
Zdroj: Nova.cz

Spravily se rodinné vztahy po druhém porodu, nebo jsou stále na bodu mrazu? A jak to bylo s odjezdem starší dcerky, která na chodbě porodnice plakala, protože zde z hygienických důvodů nemohla zůstat?Pořad Jak se vede, malé lásky? můžete sledovat každou středu po odvysílání Malých lásek ZDE!

 


TV Nova