CO V TV NEBYLO: Těhotenství prožila Jana ve strachu. Takovou reakci své mámy nečekala ani náhodou

Jana a Pavel ze středečního dílu Malých lásek se museli potýkat s nepochopením rodiny. Jana se stala maminkou podruhé ve svých 45 letech a bála se okolí reakce. Jedna reakce ji ale skutečně překvapila!

Přehrát poslední díl

Jana a Pavel, účastníci osmého dílu dokureality show Malé lásky, se do sebe zamilovali, když už oba měli dospělé děti. Janě před 28 lety lékaři oznámili, že je neplodná, takže manželé nepočítali s tím, že by mohla mít dítě.

Jana se nejvíce bála oznámit těhotenství své mamince, ale právě maminka manžele překvapila svým pozitivním přístupem nejvíce. ,,Největší strach jsem měla z reakce mojí maminky, která to vzala úplně úžasně," říkala Jana se slzami v očích. I když je mamince Jany 70 let, neměla žádné další otázky.

Když se ale pár rozhodl povědět tu velkou novinu svým dětem, narazili. Dcera Pavla i Janin syn s nimi přestali komunikovat. Obě dospělé děti si nejspíše odmítaly připustit, že by v pozdějším věku mohl mít pár společné dítě.

Malé lásky Jana Boháčková a Pevel Kokeš - 7
Zdroj: Nova.cz

Pro oba rodiče byl podle jejich slov nejhorší první týden, kdy si odmítali připustit, že by k tomu přistoupila jejich vlastní krev tak negativně. Jana si ale zachovala kladný přístup, protože chtěla, aby se jí narodilo zdravé a veselé dítě!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz