FOTO: Jak vyrostla Bibi z Malých lásek? Pod stromečkem našla dokonalý dospělácký dárek!

Malé lásky - Barbora a Adam
Zdroj: TV Nova
Malé lásky - Barbora a Adam

Rodiče nezapomínají na dokumentaci svých malých lásek. Fotky u stromečků, s dárky nebo jinou dekorací jsou tedy nutností! Jak si Vánoce užívá rodina Rakových z pořadu Malé lásky?

Mezi Barborou a Adamem je nemalý věkový rozdíl. Bára už měla syna z předchozího vztahu a s Adamem mají společnou dceru Bibianu. Pro tu jsou to letos už druhé Vánoce a rodiče věří, že pro ni budou zajímavější než ty předchozí, kdy byla ještě hodně malinká.

Malé lásky - Vánoce - eye - 3
Zdroj: TV Nova


Od minulých Vánoc se toho hodně změnilo. Malá Bibi už totiž sama chodí a chvíli pořádně nepostojí. „Se vším musí pomáhat a hlavně musí všechno dělat sama. Když jí chceme pomoct, tak se rozčiluje,“ popisuje maminka Bára.

 

Malé lásky - Raková _ Vánoce - opr - 9
Zdroj: Soukromý archiv

No a co malá Bibi rozbalila pod stromečkem? Dostala dřevěnou kuchyňku. K ní samozřejmě nesmělo chybět nejrůznější příslušenství. To ale nebylo vše! „Dostala také závěsný volant do auta, protože nerada jezdí v autě. Snad to pro ni bude s touto hračkou snesitelnější,“ popisuje její maminka.

113

GALERIE: Malé lásky - Vánoce malé Bibi

Zdroj: Soukromý archiv

Malé lásky - Raková _ Vánoce - opr - 2

Hodnocení:

No a co se bude dít u Rakových na Silvestra? Poslední oslavy Nového roku prý Bibi celé prospala, tak jsou rodiče zvědaví, jak to bude letos. Jako každý rok se ale moc těší na ohňostroj, který dělají sousedi přímo pod okny jejich domu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova