Rodina Evy Spurné a pana Spurného

Aktualizováno 18.8. 2017 16:58
Malé lásky - Eva Spurná
Zdroj: TV Nova

Eva je ošetřovatelkou telat, která vyrostla na statku. Má velký respekt k přírodě, proto doufala, že porodí klasickou cestou. Porod byl neskutečně těžký. Paní Evě docházely síly, bolest ji zmáhala. U porodu byli přítomni lékaři a začalo se schylovat se k císařskému řezu! Jak to vše nakonec dopadlo?

Eva je ošetřovatelkou krav a telat, vyrostla na statku a má velký respekt k přírodě. Rádá s ní žije v souladu. Manžel je také zemědělec. Paní Eva nevidí příliš rozdíl mezi lidským a zvířecím porodem, stačí se podvolit a vyslyšet volání instinktů. Manžela u porodu nechtěla, obávala se ztráty důstojnosti.

Porod byl skutečně těžký. Paní Evě docházely síly, bolest ji zmáhala. U porodu byli přítomni lékaři a schylovalo se k císařskému řezu. Nakonec ale porod, po dlouhém utrpení, proběhl přirozeně. V tu chvíli nastalo velké drama.

Dítě bylo fialovější než obvykle, nekřičelo a zdálo se, že nebude dýchat. Nakonec dítě začalo dýchat a plakat. Dostavila se obrovská úleva a pocit štěstí, že je dítě na živu a zdravé.

Tatínek čekal celou dobu na chodbě, protože manželka si nepřála jeho příétomnost u porodu. Dítě mu ukázali až sestry a ze svého nového potomka byl dojatý. Později mu žena vysvětlila, že by jí u porodu nebyl platný.

Smíří se manžel s odstrkování své manželky od porodu, kde chce být sama?

 

TV Nova