EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Jak se daří Heleně z Malých lásek? Její syn je fešák!

U Heleny Lůcové, kterou mohli diváci vidět v dokureality Malé lásky, došlo k několika velkým změnám. Její syn navíc od natačení pochopitelně dost vyrostl a je z něj velký fešák. Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Helena Lůcová považuje miminko za boží dar a rozhodně by si jej nenechala vzít. Proto se také rozhodla dítě vychovat bez partnera za pomoci své maminky a sestry. Celá rodina byla z malého Františka nadšená a mladé mamince se snažila všemožně pomoci. „Byla jsem ráda, že babičky měly z narození malého obrovskou radost. My jsme v rodině hodně citově založení, máme se všichni moc rádi a nedokážeme být na sebe zlí,“ prozradila Helena s tím, že pro sebe zkrátka udělají všechno.

Malé lásky
Zdroj: TV Nova Malé lásky - 3. 10. 2018

Po narození Františka došlo u Heleny k jedné velké změně. Mladá maminka se totiž k otci svého dítěte vrátila. Zatím spolu ale nebydlí a čekají, jak se jejich vztah vyvine. Helena svého potomka velmi miluje, ale druhé dítě prý zatím nechce. „Do druhého už bych nešla. Partner by ale chtěl, mluvil o tom a přál by si to tentokrát udělat všechno jinak. Chtěl by být se mnou u porodu a hlavně abychom byli rodina, která spolu žije. Pro mě byl ale ten porod hodně těžký po fyzické i psychické stránce, takže už znovu nechci,“ dodala.


Jak se má rodina dnes? A jak malý František vyrostl? Na to se podívejte v galerii!

 

113

GALERIE: Malé lásky - Helena Lůcová s rodinou

Zdroj: Osobní archiv

Malé lásky - Helena Lůcová s rodinou - 9

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don