JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY: Julie posílá matce, která ji nechala v dětském domově, srdceryvný vzkaz!

Zdroj: TV Nova

Cinovi vyrostli v dětském domově. I přes všechny nesnáze se dokázali postavit na vlastní nohy. Nyní jsou konečně spokojení a společně vychovávají tři děti. Plánují svou rodinu ještě rozšířit?

Přehrát poslední díl

Julia s Lukášem a svými třemi dětmi bydlí na ubytovně v plzeňské části Zábělá. Oba se z dětského domova pokoušeli několikrát kontaktovat své biologické rodiče, ale dostalo se jim jen dalšího odmítnutí. Odkázaní jsou tak jen sami na sebe a jejich vztah je o to pevnější. Kvůli hlídání dvou synů se Lukáš nemohl účastnit porodu a být Julii oporou, což velmi špatně snášela. Naštěstí porodní asistentka nastávající trojnásobné mamince dovolila, aby se s rodinou při dlouhém čekání na porod alespoň krátce viděla, což ji povzbudilo dodalo jí to sílu.

 

Manželé se v pořadu Jak se vede, Malé lásky? rozpovídali o své minulosti. Lukáš nemá na pobyt v dětském domově hezké vzpomínky: „Já jsem byl menší, oni starší, tak jsem byl šikanovanej. Skoč na kámen, skoč ze stromu,...“ prozradil o chování  svých spolubydlících.

110

GALERIE: Jak se vede Julii a Lukášovi z Malých lásek?

Zdroj: Nova.cz

Malé lásky Julie a Lukáš Cinovi - 5

Hodnocení:

 

S odstupem času Julia svojí matku za pobyt v dětském domově rozhodně nesoudí. Kdyby nebylo dětského domova, mohla prý dnes dopadnout o poznání hůř a rozhodně by se neměla tak jako dnes. Rodičům vzkázala, aby nežili tak, jak žijí. Začít nový život se dá, ale je třeba někde začít. „My jsme to taky s Lukášem dokázali a snažíme se. Vždycky si poradíme,“ dodala Julia. A co plánují manželé do budoucna? Třeba dalšího potomka? „Né, to nejde prostě,“ odpověděla razantně Julia. „To už je stop!“ Odpověděl se smíchem Lukáš.

 

Další díl dokureality Malé lásky sledujte ve středu 11. 10. na TV Nova.

  

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

Nova.cz