Jak se vede, Malé lásky? Andrein manžel udělal razantní rozhodnutí. Ovlivnilo celou rodinu

Druhý porod Andrey z Malých lásek probíhal jako přes kopírák. Stejný pokoj, stejný čas, jen o rok a půl později. Porod prvorozeného syna i dcery Vivien nakonec skončil císařským řezem. Pro jaký krok se po natáčení Malých lásek rozhodl Andrein manžel František a co ho k tomu vedlo?

Přehrát poslední díl

Andrea měla po příjezdu do Fakultní nemocnice v Plzni velkou výhodu. Byla přijata na stejný porodní pokoj jako před rokem, když přijela k porodu poprvé, a štěstí při ní stálo i v případě shodného lékařského personálu. Co už se tak nevyvedlo, byl průběh porodu, který v prvním i druhém případě skončil císařským řezem.

 

Velkou oporu představoval pro mladou maminku její manžel František. Ten překonal i fobii z krve a byl své ženě oporou na operačním sále. „Když se narodila malá, tak manžel začal pracovat na směny a jezdí domů každý den,“prozradila Andrea o manželovi, který dříve kvůli svému zaměstnání jezdil domů jen na víkendy. Jak spolu vychází sourozenci, které od sebe dělí malý věkový rozdíl, a k jakým dalším změnám v rodině došlo, sledujte ve videu.

 

 

17

GALERIE: Andrea Vajkaiová

Zdroj: TV Nova

Malé lásky - Vajkaiová - 10

Hodnocení:

 

Další díl dokureality Malé lásky sledujte ve středu 19. 9. ve 21:40 na TV Nova.

 

kuci