JAK SE MAJÍ DNES: Co se změnilo u Šárky a Slavomíra? Prozradili, jak to bylo s rodným listem!

Jak se mají dnes
Zdroj: TV Nova

Podívejte se, jak se vede Šárce a Slavomírovi dnes! Procestovali s miminkem všechny země, které chtěli? A jak vzpomínají na porod? Pochlubili se krásnými fotkami syna!

Přehrát poslední díl

Příběh Šárky a Slavomíra je jako z červené knihovny. Po nevydařených vztazích k sobě našli cestu na internetové seznamce. Šárka dlouho nemohla odejít z předchozího vztahu, ze kterého má 7letého syna Honzíka, kterého má ve střídavé péči s bývalým partnerem. Láska ale kvete v každém věku a Šárka po dlouhém hledání nakonec přece jen našla muže, o kterého se mohla opřít. Je jím o 22 let starší Slavomír.

Od porodu je to už téměř 7 měsíců a partneři si společné soužití velmi užívají. Se synem už také stihli dvě dovolené v Chorvatsku. „Mě se tam hodně líbilo. Bylo to přes přítele, přes známé a i malý si to tam hrozne užíval a zvykl si rychle. Bylo to kousek k moři a krásně jsme zvládli i cestu, kdy jsme po cestě přespávali,“ popisovala Šárka. K malému sourozenci se velmi hezky chová i jeho straší bráška: „Když Honzík přijede k nám, jsou jako nerozluční bráchové. Malej se směje, Honzík má zase radost, že si s ním může hrát, povídat mu něco, mazlit, chovat... Jsou to úplná zlatíčka,“ prozradila spokojená dvojnásobná maminka.

Malé lásky - Manželka rodí, on pokukuje po sestřičce - 8
Zdroj: TV Nova

A jak Šárka vzpomíná na dlouhý a náročný porod, kdy ji při nejhorších kontrakcích pomohl rajský plyn? „Porod hodnotím jako pozitivní věc a chci moc poděkovat vám i plzeňské nemocnici. Můžu ji jen doporučit dalším maminám,“ prozradila Šárka. Z prvního porodu, který probíhal jinde, si totiž neodnesla příliš pozitivní zážitky – personál k ní nebyl zrovna vstřícný.

Malé lásky - Manželka rodí, on pokukuje po sestřičce - 7
Zdroj: TV Nova

Jak Šárka na porodním pokoji vnímala poznámky upovídaného přítele? Kvůli velkým bolestem je prý téměř nevnímala. Partner Slavomír si v porodnici nepřál být uveden v synově rodném listě. Co je v kolonce uvedeno nyní? „Ono to bylo kvůli jeho bývalé manželce, protože ještě nebyl rozvedený. Já jsem nechtěla, dokud se to nějak nedá dohromady, aby tam bylo jeho příjmení. Ale teď už je uvedený v rodným listě jako jeho otec,“ vysvětlila Šárka.


Do budoucna partneři plánují ještě jedno dítě „Chtěli bysme ještě jedno miminko a doufáme, že to bude holčička, ale je nám to jedno. Každopádně jsem se rozhodla, že budu zase rodit v plzeňské nemocnici, protože tam je to skvělé!“ uzavřela maminka.


 

Další díl dokureality Malé lásky sledujte už příští středu 13. 9. od 21:35 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz