JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Co se změnilo u Simony a Lukáše po narození syna? Hrozí jim, že skončí na ulici!

Zdroj: TV Nova

Se Simonou a Lukášem z Malých lásek, jejichž seznámení proběhlo velmi netradičně na pohřbu, se diváci loučili ve chvíli, kdy do jejich rodiny přibyl pokračovatel rodu. Doma na něj čekaly už tři sestřičky. Jak se rodině s velkými finančními problémy vede dnes?

Přehrát poslední díl

Simona je v oblasti mateřství jako doma, prvního potomka přivedla na svět v pouhých osmnácti letech. Až do posledního porodu však měla pouze dcery, jak vnímá narození prvního syna? „Doma si děláme srandu, že z něj bude prezident. Loupne očima a víme hned, co chce,“ směje se čtyřnásobná maminka.Manželé Horvathovi se dostali do velkých finančních problémů, které Simona řešila dokonce ještě na porodním sále. „Do problémů jsme se dostali díky kontrole z finančního úřadu. Mysleli jsme si, že děláme vše v rámci práva, jenže kontrola zjistila, že naši dodavatelé nehrají fér,“ říká Simona. Dluh, který jejich firma má, se podle odpovědné instituce vyšplhal na 19 miliónů korun! Jak vypadá situace dnes, když navíc do rodiny přibylo další dítě? „Firemní půjčka se nyní nesplácí, my s manželem jsme ručitelé, tím pádem nám jde o střechu nad hlavou!“

Malé lásky – Simona a Lukáš
Zdroj: TV Nova

S chlapečkem přišla do už tak početné rodiny nová radost, hlavně tatínkova. Tomáš je synem nadšený!  Horvathovi se navíc netají abnormalitou jejich vztahu. „Maminka mého manžela a moje maminka jsou sestřenice. U nás v rodině nejsme jediní, kteří se vzali a přitom pochází z jedné rodiny. Na genetice jsme byli, testy vždy potvrdily, že nemusíme mít strach,“ doufá v lepší budoucnost Simona.

Malé lásky – Simona a Lukáš
Zdroj: TV Nova
 

Co by rodiče, kteří žijí denně v nejistotě a se strachem, že skončí na ulici, přáli svým dětem? Podívejte se na VIDEO!

 

Další díl dokureality Malé lásky sledujte už ve středu 27. 9. od 21:35 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Eva s Janem se bojí o budoucnost svých dětí! Co se stalo?

Partner u porodu – ano nebo ne: Jak poznat, co je dobré zrovna pro vás? 

TV Nova