JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY? Kinga všechny šokovala. Po porodu otěhotněla neskutečně brzo!

Zdroj: TV Nova

Jednou z maminek ve třetím díle dokureality série Malé lásky byla Kinga z ubytovny. Přijela do porodnice až po celém dni, co jí odtékala plodová voda, a mohla tak ohrozit zdraví svého dítěte. Nyní je znovu těhotná, a to velmi krátce po porodu.

Kinga dorazila do porodnice na poslední chvíli, přijela až den po té, co jí odtékala plodová voda. Naštěstí se dostala do dobrých rukou a všichni jsou v pořádku. " Strašně se mi změnil život, o 360 stupňů," svěřila se dnes už spokojená Kinga.


Kinga se svým partnerem Štefanem žila před porodem na ubytovně. Po narození chlapečka však chtěli změnu, protože s bydlením nebyli spokojeni. ""Já jsem se pořád bála, že mi ho vezmou," svěřil se Kinga. "Dlouho jsem nekojila, asi to bylo z toho stresu, z té ubytovny, z toho bydlení," prozradila.


Oba tedy začali hledat nový domov a našli ho v Mladé Boleslavi. "Já chodím do práce, ona se zatím stará o našeho synečka," svěřil se Štefan. Mladý pár navíc překvapil nečekanou zprávou, Kinga je opět těhotná! "Sebastian čeká asi sestřičku," dodal Štefan.


Podívejte se na video, ve kterém mladý pár popsal podrobnosti o dalším těhotenství! Manžel prozradil, že s Kingou počali dalšího potomka možná už týden po porodu! Je to vůbec biologicky možné?

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Nova.cz